Wpis z mikrobloga

Ten obrazek dokładnie oddaje moje, i pewnie uczucia niektórych z was, anony. Nie żadne seksy, jakieś imprezy, ruchańsko, to nie jest dla mnie. Jak mam ciśnienie, to idę sobie zwalić konia i schodzi, duszy sobie zwalić nie mogę. Ile je bym dał, przytulić się do różówej, poleżeć z głową na jej kolanach, jak mi czochra włosy. I gdzieś mam, że to niemęskie, ile można tłumić w sobie emocje, ile można wytrzymać w samotności. Ktoś kiedyś dobrze powiedział, że seks jest dla ciała, a przytulanie dla duszy, i pod tym się mogę podpisać.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Pobierz D.....g - Ten obrazek dokładnie oddaje moje, i pewnie uczucia niektórych z was, anony...
źródło: comment_7W7Geu6amTY4MoAq3TbmTpUxcqt9pruQ.jpg
  • 13
@FilozofujacyTopor: wam to zawsze wiatr w oczy i brak zrozumienia. Kiedy w końcu otworzycie tę swoją sektę?
@DizzyEgg:niedawni w gorących było o czymś podobnym, eksperyment Harlowa, o potrzebie bliskości i kontaktu fizycznego.
W sumie to siedzę teraz w takiej robicie, że jesteśmy wszyscy poza swoim miejscem zamieszkania i spędzamy ze sobą cały czas w pracy i po pracy i zauważyłem, że ludzie mają silną potrzebę kontaktu fizycznego, nawet poklepania po