Wpis z mikrobloga

@Wonziu: @guest:
Sam nie rozumiem tego trendu, że każda stronka musi mieć apkę w wersji mobilnej. Wchodzisz gdziekolwiek i od razu atakują cię pop-upy na pół ekranu "Zaintaluj naszą aplikację już teraz!!!Oneone". Jeszcze niektóre są tak bezczelne, że bez aplikacji mobilna wersja jest ograniczona, albo nie działa, patrz imgur. Bo akurat mi się chce zaśmiecać sobie telefon osobną aplikacją do każdej strony. Na korzyść wykopu działa to, że tych apek
@SKYFander: 2 rzeczy przegięły dzisiaj pałę goryczy - wspomniane reklamy i któryś tam wpis z głównej, gdzie było +200 komentarzy, przez co skrolowanie dotykiem się totalnie pieprzyło.

Jak piszę - mam bardzo miłe wspomnienia z tym serwisem, głównie z czasów przed integracją z karaczanem, kolaboracją z botami-politycznej-gównoburzy i totalnym już zeszmaceniem jakoś przeglądania treści, ale jestem średnio sentymentalny i się raczej pożegnamy. Na razie śledzę sobie na dobranoc i dokibla mirko.
i któryś tam wpis z głównej, gdzie było +200 komentarzy, przez co skrolowanie dotykiem się totalnie pieprzyło.


@Wonziu Na obronę wersji przeglądarkowej powiem, że na aplikacji mobilnej to działa tak samo do dupy

Reddit też ma lipną aplikację, ale reklamy tam są przynajmniej mało nachalne, a na Wykopie ostatnio zauważyłem reklamy nawet na ekranie zgłaszania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Jerry664 - > i któryś tam wpis z głównej, gdzie było +200 komentarzy, przez co skrolo...
źródło: comment_jqihwii4koRuFa9lRG4oREc7IjExlfeA.jpg
@SKYFander: https://vwo.com/blog/10-reasons-mobile-apps-are-better/
tl;dr: Aplikacje mobilne pozwalają na więcej programiście, a przez to są wygodniejsze dla użytkownika. Są też szybsze niż mobilne stronki. Z zasady oczywiście.

@Jerry664: Nie zauważyłem reklam w aplikacji mobilnej, nawet jak się wylogowałem poza tą przy zgłaszaniu. Ta reklama jest ok bo nic nie zasłania ani w niczym nie przeszkadza. Nie ma co przesadzać...
nie będę instalował apki dla gównoportalu, szanujmy się. Po tym rozróżniam gówniane rzeczy w necie, że źle się je przegląda. Wykop jest na wylocie niestety, bo wątpię, że Białek coś z tym zrobi.


@Wonziu: A zapomniałem, że pan z wyższych sfer, więc apka ma się sama zainstalować, gdy pan w tym czasie będziesz grał w jakąś gówno-grę dla idiotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)