Wpis z mikrobloga

Dziewczyna z migomatem w turbodizlu dla zwrócenia uwagi (kto w ogóle to wymyślił?)

Brakuje mi jednego spawacza na jutro do #belgia
Metoda 136, zbiorniki (łatwe) projekt do końca czerwca 14€ na łapę, składki od 11€ z hakiem brutto. Po tym inne projekty (mamy 4 a dojdzie więcej)
Jak ktoś nie ma certa a umie prochem spawać to mu ogarnę w jeden dzień w najniższej cenie (inni mają drożej)

#ofertapracy #pracaspawaczamnieprzeistacza #spawanie #ladnapani #pracbaza

Wyjeżdżamy rano z Gdyni. Maszyny i sprzęt zabieramy swoje tak że gnoju nie będzie (nowe esaby) języka znać nie trzeba, fura (w miarę młode vito) i kwatera ogarnięta.
Pobierz suqmadiq2ama - Dziewczyna z migomatem w turbodizlu dla zwrócenia uwagi (kto w ogóle t...
źródło: comment_vSV91mYecQi1lldbSxsl5Pgafkbm6MCp.jpg
  • 21
@Silvervend: żadna firma która płaci rynkowe stawki nie sponsoruje nowym pracownikom uprawnień, jak już ktoś Ci wyrobi papiery to za lojalke za żałosne pieniądze.

Zapłacimy komuś za kwity a ktoś porobi dwa dni i pójdzie w #!$%@??
@suqmadiq2ama ja dla innych nie pracuję, a nigdy nie podpisałem lojalki. Teraz jestem na działalności, firma robi mi 4 kolejne certyfikaty, nie zapłaciłem ani grosza i kontrakt mogę zerwać z końcem każdego tygodnia.

I tak, były takie przypadki, że gościu przesiedział 3 tygodnie na stanowisku (czekał na wyniki próbek), po czym wrócił do poprzedniej firmy.
@Silvervend: wiem jakie tam są certy, zdałem ich dziesiątki pod lloyds i aws

Certy są przypisane do zakładu i inny zakład co najwyżej potraktuje je jako ciekawostkę i zdawał będziesz od nowa.

Jak się siedzi tylko w uk to spoko, jeden haracz mniej ale jak się jeździ po kontraktach to wcześniej czy później trzeba będzie wysypać hajs.

Od razu protip:

Jeśli firma wam opłaciła certa np TUV a nie chce dać
@Silvervend: no to teraz mnie zaskoczyłeś bo nie tyle co ja ale nikogo nie znam kto tam na tuv spawa. Pewnie do niemiec robicie i dlatego, ja kiedyś musiałem w dwa tygodnie zdać kilkanaście próbek pod aws bo klienta wykupili jankesi i lloyds ich nie przekonywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)