Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszych testach w Barcelonie w niewesołych barwach widzę pozostanie Lewisa Hamiltona w Mercedesie na sezon 2020. A szkoda, chłopak jeździ w F1 od 12 lat, a dzisiaj na jego drodze pojawił się Nikita Mazepin, wykręcając dużo lepszy czas

btw skąd się on wogóle wiział, że z miejsca wchodzi do bolidu Lewisa i wykręca lepszy czas od niego. Wielki talent?

#kubica #f1

Pobierz mrbarry - Po dzisiejszych testach w Barcelonie w niewesołych barwach widzę pozostanie...
źródło: comment_37KBkGgo7x1z6hQlht1OFMdXhvBZcDWL.jpg
  • 18
@mrbarry: Trzeba byłoby prześledzić jego pozostałe okrążenia. To najszybsze zrobił na najmiększych oponach, do tego w najszybszym bolidzie w stawce.
Poza tym, to są tylko testy. W tym momencie tylko Mercedes wie na co go faktycznie stać.
Trzeba byłoby prześledzić jego pozostałe okrążenia.


@MateuszOpoka: nawet nie będę. Wystarczy mi, że pokonał kierowcę który regularnie jeździ od 12 lat w F1. W 2020 widzę Mazepina w Mercedesie, no chyba, że ktoś inny się zgłosi i zaproponuje większe perspektywy. Ale to już jego będzie decyzja, który zespół wybierze. A po dzisiejszym dniu, drzwi szeroko otwarte do F1
Po dzisiejszych testach w Barcelonie w niewesołych barwach widzę pozostanie Lewisa Hamiltona w Mercedesie na sezon 2020. A szkoda, chłopak jeździ w F1 od 12 lat, a dzisiaj na jego drodze pojawił się Nikita Mazepin, wykręcając dużo lepszy czas


@mrbarry: sam już nie wiem, urojenia powrutowców czy trolling
@mrbarry: Mazepin wykręcił swój czas na mieszance C5, a w weekend jeździli na C3, co z automatu daje czas -1.2s na kółku, wczoraj Bottas jechał na C3 i wykręcił czas: 1:15.511, czyli jadąc dzisiaj na tych samych oponach co Mazepin miałby 1:14:311, poza tym byle Mazepin nie zastąpi Hamiltona, bo to marka sama w sobie. Nie wiem czy trolujesz czy pytasz poważnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mrbarry: a warunki jakie? Takie same? Tor też tak samo przyczepny? Kto ma limit 3 silników na sezon? Te czasy oznaczają tylko tyle że Mazetin dobrze ogarnął bolid F1. W F2 nic wielkiego nie pokazuje. Z bolidem Mercedesa w tym roku może być też tak że po prostu łatwo wykorzystać jego maksimum, a przynajmniej dużo łatwiej niż poprzednio. Taki Bottas nic nie jezdzacy 2 lata nagle tasuje się z Hamiltonem w
On trolluje.


Pojawił się Nikita Mazepin, który po dzisiejszym dniu realnie zagroził pozycji Lewisa w Mercedesie. Wykręca lepsze czasy od Hamiltona a ty @przekojot:mi o jakimś trollowaniu piszesz?

Hamilton jeździ od 2007r w F1, a od 2013 roku w Mercedesie. Jeszcze raz powtórzę. Dla mnie Mazepin to przyszły mistrz świata F1
@przekojot: Wcześniej czy później przekonamy dla którego zespołu w 2020r będzie jeździł Nikita Mazepin, czy to będzie Mercedes/Renault/RedBull/Williams. Obstawiam zespół z silnikami Mercedesa...Jakby nie patrzeć talent zasługuje na najlepszy bolid...