•  

Niedlugo koncze robic prawko na A i zastanawiam sie nad kupnem pierwszego motocykla. Poki co wygrywa MT 07. Lepiej jest kupic solidna uzywke, czy brac nowke, jesli chodzi o eksploatacje i koszty ubezpieczen? Motocykl bedzie widzial garaz tylko po zakonczeniu sezonu. Mam mozliwosc kupna na firme.
    #motocykle

•  

Lepiej jest kupic solidna uzywke, czy brac nowke, jesli chodzi o eksploatacje i koszty ubezpieczen?

@lajt: ubezpieczenie AC motocykla w skrajnym przypadku to moze być koło 9% wartości to sam se policz. Jak się znasz albo będziesz szukać z człowiekiem który się dobrze zna to bierz uzywke, jak nie to pozostaje salon ;)

•  

Mt07 jest spoko, ale ceny uzywek w ostatnim roku pojebalo, rok temu mozna bylo kupic 2015/16 juz z jakims wydechem za 17-18. Dzisiaj moto w analogicznym wieku kosztuja po 20+

•  

@RupturaPerinei: No wlasnie strasznie drogie to wszystko. Wersja analogiczna z akcesoriami z salonu to koszt 30 kilku tysi. Do tego w salonie w Wawce negocjowac za bardzo nie chca, albo ja nie umiem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

•  

@lajt: Nówka to zawsze ten spokój duszy, że wiesz, że moto nie jest złożone z kilku i że masz gwarancję.

+: gaily
    •  

@lajt Mt07 schodza im na pniu, nie zejda z ceny, najwyzej moga dorzucic akcesoria

•  

@krabozwierz Jest na rynku duzo krajowych od pierwszego wlasciciela z przebiegami kilku kkm. A gwarancja i przeglady serwisowe nowych moto to zart.

+: lajt
    •  

@lajt: Jestem w tej samej sytuacji i tak samo planuje Mt 07, z tego co się dowiadywałem u siebie to z ceny nie zejdą ale dadzą spory rabat na akcesoria/ubiór. Pierwszy przegląd po 1k km okolice 350 następne co 12k okolice 500 zł.

•  

@Yoschi: To samo mi powiedzieli. Na akcesoria do 15 procent. Wydaje mi sie, ze w normalnym sklepie za ciuchy/ochraniacze tez moga dac spory rabat, jesli kupisz u nich komplet. Kupno kilkuletniej MT 07 od pierwszego wlasciciela wydaje sie byc w miare bezpieczny. Bede musial jeszcze to na spokojnie przekalkulowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@lajt: Ja raczej kupie nowy mt 07/xsr 700, zawsze to jednak gwarancja i spokój na te parę lat a że pierwszy motocykl to będę mógł skupić się tylko na jeździe.

•  

@Yoschi: xsr tez mi sie podoba. ba, nawet wedlug mnie jest fajnieszy, ale nie mialem okazji jezdzic. No i niestety ciut drozszy. Planujesz dokupic jakies akcesoria?

•  

@lajt: Szyba i wydech ale to już pewnie poza salonem :P

•  

@lajt: à SV650 lub Z650 nowe? Mniej szablonowe, równie ciekawe.

Jeszcze CBR650 I CB650F nowa

•  

Jeśli chodzi o mt-07/xsr700 to różnica w cenie między używką, a nowym motocyklem jest taka, że moim zdaniem nie opłaca się kupować używanego. W styczniu kupiłem xsr700. Full ubezpieczenie kosztuje 2k i masz nowy/ubezpieczony motocykl za ok 8 tyś więcej niż używany. Nie martwisz się, że złożony z 3 innych, nie płaczesz jak przyszlifujesz, bo sobie zrobisz z autocasco. Polecam ten stan.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Plusujcie pysznego skurwysyna z piekarnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja mama zawsze robiła taką pizze a spód był gruby jak oskarek89 xS #heheszki #pizza #gotowanie

odpowiedzi (44)

Na początek summer sale mam dla Mireczków #rozdajo Wieśka 3 GOTY edition na #steam lub dowolnej innej gry do 50 zł. Zwycięzcę wylosuję przez mirkorandom jutro o 20:00.

Dodatkowo, gdyby ktoś chciał coś kupić na steamie podczas wyprzedaży, to wszystkie gry na steamie po 80% ich ceny. Oczywiście wliczają się wszytkie aktualne promocje. Np. gra przeceniona ze 100 zł na 50 zł, u mnie do kupienia za 40 zł.

Gry sprzedawane są w formie steam gift, kupowane przeze mnie prosto ze steam, bez żadnych zmian lokalizacji i innych vpnów.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania proszę pisać tu na pw lub dodawać na steam:

https://steamcommunity.com/id/bord_91/

#rozdajosteam #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Ale byłam świadkiem smutnej sytuacji przed chwilą.
    Przede mną szedł typek i jakaś typiarka. Facet nie był może jakimś chadem 10/10, zwykły, zadbany normik. Nagle coś go tknęło i zagadał do tej różowej, o numer lub czy umówi się z nim na kawę. A ona go wyśmiała tak brzydko. Ja rozumiem nie mieć ochoty i grzecznie odmówić, ale nie wyśmiewać człowieka, szczególnie że nie był nachalny, normalnie zagadał. Dziewczyna też nie była jakaś piękna, w sumie mogę powiedzieć że facet był ligę wyżej od niej, ale wiadomix musi być 180cm< i niewiadomo ile w bicu żeby taka się zainteresowała. Muszę się aż tym z wami podzielić, bo wkurwilo mnie to jak się zachowała.
    #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (81)