Wpis z mikrobloga

Na dropie jest dostępny Orient Bambino w cenie ~145$ z przesyłką. Zastanawiam się nad kupnem jako mój pierwszy, porządniejszy zegarek. Dawno temu chciałem zakupić Curatora, bo dało się go dostać poniżej tysiąca co z tego widzę jest rzadkim widokiem jeżeli chodzi o zegarek automatyczny ze szkłem szafirowym, ale w tym momencie jego dostępność w Polsce jest zerowa (albo trzeba zapłacić dużo więcej). Bambino wydaje się być spoko zamiennikiem tylko martwi mnie trochę te szkło mineralne.
Cena 550 + ewentualny VAT brzmi chyba w porządku za taki zegarek. Jak uważacie, to dobry wybór na rozpoczęcie przygody z zegarkami? Ta niebieska tarcza strasznie mnie kusi, wygląda obłędnie :D

#massdrop #zegarki
Pobierz
źródło: comment_Zid18iDwqjVH2lHP9ekK08vNC8cv7uM0.jpg
  • 10
@minoxidildziala tak jak wyżej, bambino (dokładnie w takiej wersji jak chcesz kupić) noszę głównie do koszuli i formalnych strojów bo jest cieńszy i ładnie chowa się pod mankietem w przeciwieństwie do innych które posiadam. Na jednym zegarku się nie skończy, ja mam 3 plus 1 smart tracker. I zależnie od sytuacji i humoru biorę jeden albo drugi. Tak jak z butami, na siłownię masz adidaski, a do wizyty w operze pantofle. Z