Wpis z mikrobloga

Sezon motocyklowy trwa w najlepsze, a razem z tym pierwsze wypadki. W moim rejonie co roku przynajmniej kilka z nich ma podobny schemat:

Delikwent na litrowym, NIGDY NIE PAŁOWANYM, sporcie robiącym dwa ślady, zrobionym po taniości w szopie za domem, ubrany w najwyższej klasy t-shirt i krótkie spodenki, w kasku marki TIGER lub podobnie zaawansowaną technologicznie konstrukcję, po brawurowej jeździe godnej naszej polskiej ekipy z rajdu Słowacja-Więzienna cela, #!$%@? się z prędkością pocisku w jakąś osobówkę na skrzyżowaniu lub podczas kolejnego wyprzedzania, ginąc samemu lub, co gorsza, ciągnąc kogoś za sobą. Zawsze wtedy kisnę z tego co się dzieje w sekcji komentarzy pod artykułem o wypadku, od strony TRÓ MOTOCYKLISTUF:

- wy puszkarze nie zrozumiecie prawdziwej pasji, LWG !!!
- szerokości na niebiańskich autostradach, LWG !!!
- przynajmniej zginął robiąc to co kochał, LWG
- tylko motocyklista zrozumie motocyklistę, śmigaj po niebiańskich autostradach koleżko
- CO Z TEGO ŻE NIE MIAŁ PRAWKA, PEWNIE JEŹDZIŁ LEPIEJ NIŻ WIĘKSZOŚĆ TU KOMENTUJĄCYCH
- pewnie puszka wymusiła pierwszeństwo, ALE WERSJI MOTOCYKLISTY JUŻ NIE POZNAMY
- (autentyk spod jednego z artykułów) Jak już motocyklista to on jest winny nie ważne, że kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo ale motocyklista jest winny najgorsze, że silnik ryczał to trzeba motocyklistę obwinić o wszelkie zło ba trzeba go ukamienować
No #!$%@? łowiłbym takich po IP i cofał uprawnienia nawet na rower. Najgorzej że, jak w przypadku każdej grupy społecznej budzącej emocje, takie umysłowe ameby stanowiąc kilka procent, mają największe przebicie i jest o nich najgłośniej, co negatywnie wpływa na odbiór pozostałych kilkudziesięciu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A teraz czekam na hejt ze strony wyżej wspomnianych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiedrogi #motoryzacja #motocykle #gownowpis #heheszki
  • 13
@ponik_kolny: Kolego żaden bait, czysta prawda. Sam śmigam na moto, ale to co się nieraz #!$%@? w komentarzach przy takich wypadkach to jest patola. Nie dalej jak 2 miesiące temu 30 km ode mnie chłopaczek 23 lata rozbił się. No tragedia, wszyscy załamani, motocykle takie niebezpieczne, szkoda chłopaka, całe życie przed nim, robił to co kochał itp... O czym już tak chętnie się nie mówiło to to że: rozwalił się bez
@b7kj: zapomniałeś o zniczach. dużo zniczy [*]też się z tych tekstów z kumplem nabijamy. ja nie wiem, nie stać komentujących na nic bardziej twórczego? swoją droga biorąc pod uwagę ich iq, to różnie może być. przypadek z dzisiejszego poranka. to przykre, bo zginał człowiek, pociecha - że sam. ale! bez prawka a jakże, tydzień temu kupił litra, na którym się zabił. wspaniały człowiek! kochał góry!
¯\_(ツ)_/¯ niektórzy fanatycy motocykli to stan
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@b7kj: przyznaje racje, jechalem z znajomym ostatnio po moj motocykl. I sie nawinela gadka p motorach i mi pokazuje foto jakichs swoich ziomali. Patrz a na focie dwoch typa w kurtkach zimowych, gaciach dresowych i adidaski. Obok nich gsxr 600 albo i 1000 , i jakas cbrka. I pytam typa czy oni tak jezdza a on ze tak. I ze oni nawet prawka nie maja. Temat sie ciagnie dalej i znajomy
@Irekpodeszwa: Taaa, crossowcy na wszelkiej maści polach łąkach to też temat rzeka i wrzód na dupie. Nie dalej jak dwa tygodnie temu bujnąłem się na małą przejażdżkę. Jechałem asfaltówką, którą w pewnym momencie prostopadle przecina droga gruntowa, używana do dojazdów do pól. Stwierdziłem że skrócę sobie drogę do dziadków i pojadę polną, skręcając z asfaltówki w lewo (śmigam na Transalpie 650, nie ma tragedii z wjazdem w leciutki teren). Z prawej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b7kj: tzn moze to kwestia wieku lvl30 here wiec juz powoli czarodziej. Nie mam prawka tez dlugo bo od zeszlego roku ale jak tak na to patrze co sie odwala to glowa mala. Fakt tez lubie troche szybciej pojezdzic ale no w miare umiejetnosci. Po pol roku na moto za wiele sie nie umie. Najlepsze bylo jak zdawalem na prawko. Co sie na placu podczas egzaminu nie nasluchalem jacy rajdowcy z
@Irekpodeszwa @b7kj miałem podobną sytuację dawno temu jak prawko zdawałem, kolega wielki pasjonat Hajabusy POWER, na egzaminie awaryjnie zahamował przodem i wykonał piękny lot, niestety bez telemarku. Teraz jeździ na 125 bo na to wystarczy kat. B.
Mam też koleżankę, jeździ na XXie, słabo jej skręcanie idzie, ale zawsze się tłumaczy, że na drodze zachowawczo a na torze slidery ściera. Raz widziałem jak jeździ po torze, to nie wiedziałem czy szybciej się
@b7kj: No nie wiem, pod artykułem o mojej kolizji się tylko pytali czy już mnie zeskrobali z asfaltu xD Fakt, że nie mam litra ani kolegów na sportach ¯\_(ツ)_/¯
@b7kj: i umnie taki się trafi co jezdzi w koszulce i spodenkach, na sporcie żeby nie było!, ech mi tam ich nie szkoda, głupota boli czasem bardzo!!!! te komentarze to od żadnego rozsądnie motocyklisty nie pójdą, a resztą nie należy zawracąc sobie głowy