Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mordeczki, zawsze uważałam, że zdanie 'nie każdy, kto jara, będzie walił po kablach, ale każdy helupiarz palił kiedyś ziolo" to prawda. No i dziś usłyszałam OTUSZNIE, bo napewno jest jakiś KTOŚ, kto wiedział, że zioło to gowno, więc od razu poszedł w twarde XD
jeśli znacie ten KTOŚ, to bardzo chętnie posłucham, bo nie mogę w głowie ułożyć żadnego scenariusza, w którym heroinista nigdy nie paliłby zioła. Przynajmniej z perspektywy mojego wieku. może moze naprawdę nasi rodzice dostawali tą legendarną pierwszą działkę w podstawówce za darmo? Może faktycznie dilerzy kiedyś klepali biedę przez brak klientów i czyhali na bombelki, aby na narkotykowym głodzie kradły z domu kartki na mięso? xD
A jeśli pominac wykorzystane bombelki i inne ekstremalne sytuacje, jak np upadek na igłę? XD kiedyś też kobieta zmuszana do prostytucji pisała, że musiała iść po ucieczce na odwyk, oraz że wszczykiwali jej w szczepionkę, więc nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ czy heroinista mógłby przeskoczyć opalanie lufy za garażami i opalać łyche? okej, teraz pojawił się jeszcze scenariusz pod tytulem "nie? to potrzymaj mi piwo" XD ale więcej nie mam.
#narkotykizawszespoko #narkotyki #pytanie
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiFoN_xD: tu akurat nie mogę się zgodzić XD ja napilam się pierwszy raz browara jak miałam #!$%@? życia po pierwszym ciągu na stimach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
no ale okej, moja sytuacja była #!$%@? z różnych względów, ale dla mniezbyt normalne i zrozumiałe, więc nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szypkafrytka ja mówię ogólnie, są wyjątki, przecież niektórzy od razu zaczęli kode #!$%@?, omijając alko, więc zaczęli z grubej rury, ale to jest dosłownie promil osób, które zaczęły z jakikolwiek narko zabawę
@szypkafrytka: ja ogólnie zawsze piłam mega mało alkoholu, przez rok byłam nawet całkowitą abstynentką, a po tym od razu weszłam w mdma. Alkohol, papierosy i trawka przyszły dopiero później - choć te dwa ostatnie i tak w niewielkich ilościach. Więc powiedziałabym, że każdy scenariusz jest możliwy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WiFoN_xD: no tak, to jedna z niewielu rzeczy, która mnie smuci tym #!$%@?łku- nikt nie mówi, że kazdy helupiarz zaczął od browara.
Z tego powodu już kilka lat nie słyszałam się z prawie całą rodziną- na imprezie rodzinnej, takiej ciut nie wesele, stwierdziłam "a na #!$%@? mi ci ludzie" wujek kilka minut jęczał do siostrzeńca, żeby wypił kieliszek (chłopak 15 lat, "hehe młody ucz się bo do roboty pójdziesz to się
@szypkafrytka no tak to niestety jest, zaraz ktoś będzie hurr durr mówił, że alko przecież musi być, to nasza kultura i dziedzictwo narodowe xD pic Polak musi umić, inaczej to #!$%@? jest, a nie chłop ( ͡º ͜ʖ͡º)

Spoko, niech to powiedzą komuś z pato rodziny, gdzie stary matkę i dzieci #!$%@?, albo drze mordę #!$%@?, tym co są kalekami przez pijanych ludzi, tym co mają mordy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WiFoN_xD: na ten temat to rzadko jest sens gadac- trafiam tylko na takich, co zdanie mają takie same, a jeśli nie mają, okazuje sie że z nimi W OGÓLE rozmawiać się nie da, taki pech ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i wcześniej trochę mnie to triggeralo, że nas trzeba delegalizować, my nie powinniśmy mieć prawa być uzależnionym, a alkoholicy ? Alkoholicy mają obowiązek ;)