Wpis z mikrobloga

Ten cholerny wąwóz powinni zaorać, albo zaminować, tak samo jak plażę na Overlordzie i ścieżkę przy wodzie na Klasztorze. Zawsze stado debili z tunelową wizją, uwiązanych przez całą bitwę przez 2-3 innych debili, a ty stajesz na rzęsach w każdym innym miejscu mapy, aż wreszcie, przy odrobinie szczęścia, ratujesz tym debilom dupy i widzisz na czacie:

- Dobrze zagraliśmy!
- GIE GIE


Najśmieszniejsze, jak tam jedzie Maus albo typ 5 i nie zdąży ani przepchnąć do bazy przeciwnika, ani zawrócić i zrobić decap. Kręci tylko bezradnie lufą, bo wszyscy zdążą mu zwiać, zanim się obróci ( )

#wot #worldoftanks
źródło: comment_1NkZtSIQhmcJYaqIUyA024PjNhIwKPvT.jpg
  • 5
wiele razy byłem #!$%@? na czacie


@Dusza_Jest_Chaosem:

Znajomy, fiolet, zawsze tam jechał ciężkim i zawsze chciał, żebyśmy całym plutonem jechali razem z nim- nieważne czy mamy ciężkie, czy medy, czy może jakieś OP tedeki. Tłumaczyłem mu, że to bez sensu, ale on uparcie tam jechał- z sobie tylko znanych powodów (domyślam się, że "a chooy, coś tam zbiję bez wysiłku"). Zawsze ginął i zawsze "a, bo nie pojechaliśmy wszyscy, a reszta
@teh_m: Jest sens jeździć na tą flankę czołgami typu S Conq, -10 do opusczania działa + twarda wieża, ale nie więcej niż 3 czołgi właśnie po to, żeby wytłuc lemingów.
Jak ekspiłem ciężkie brytole to tierami 8-10 w tym miejscu miałem sporo bardzo dobrych bitew. No chyba ze jest więcej niż 1 arta, w takim wypadku można sobie odpuścić.