Wpis z mikrobloga

Pytają się mnie, czemu jako wolnościowiec nie popieram postulatów LGBTQ+ - odpowiadam:

Ponieważ dewianci zagrażają mojej wolności osobistej. Wolności osobistej dzieci, wolności osobistej zdrowych rodzin. Albo wybieramy świat, gdzie wszystko jest normalne (co promuje pseudonauka gender studies), albo świat, gdzie nie negujemy, że 2+2 jest 4. Bo gender i ideologia LGBTQ+ mają więcej wspólnego z religią, fanatyzmem i polityczną manipulacją, niż z faktami. Tyle. Niech nie paradują publicznie, niech nie gorszą uczniów. Dlatego propaganda LGBTQ+ jak i edukacja seksualna powinny zostać zdelegalizowane. A na swoim łóżku to nawet mogą robić salta na golasa. Nie obchodzi mnie to.

#4konserwy #neuropa #konfederacja
  • 145
@Dezyderat: Fajnie, że tak atakujesz pedofilię. Bo ja też. Ale taki jest problem z lewactwem, że im styki do końca nie współgrają - są skończonymi hipokrytami.
Świętują dzień zespołu Downa - po czym bronią legalnej aborcji ludzi z Downem.
Są przeciwko pedofilii - ale to najwiecej jej jest na tle homoseksualnym (także w Kościele).
Nie chcą gorszyć dzieci - po czym promują kartę LGBTQ+, która umożliwia uczyć 4-latki masturbacji oraz zapraszać