Wpis z mikrobloga

Może ja się nie znam ale pis ma przewagę ledwo 1 mln głosów, więc podejrzewam że już tak zostanie, może mu dojdzie te 300tys więc w parlamentarnych odpali się pozostała część narodu [jak w samorządowych była frekwencja 55% a te są olewane tak jak te do EU]

przecież platforma/KE nie ma tak małego elektoratu, bez jaj ludzie

i nie piszcie mi że to jakiś syndrom wyparcia czy buldupy tylko zobaczcie na frekwencje xd

a najsmutniejsze jest to że do wyniku wpisdu przyczyniły się też te same wykopki co po nich teraz jadą, wielkie brawa debile

edit;

2015 parlamentarne

15 595 335 |50,92%

#polityka #wybory #konfederacja #polska
#neuropa #bekazpisu
  • 22
@jacieniemog28: Tylko w wyborach do Sejmu głosy będą trochę inaczej rozłożone. Do UE duzo ludzi oddało głos a Konfederacje czy Kukiza, w wyborach do Sejmu wiele z tych ludzi zagłosuje na PIS(zeby tylko PO nie wygrało)
ale to raczej wyborcy pisu maja w dupie EU.

tylko elektorat KE jest tym europejskim bardziej od pisowskiego i co uważasz, że grillowali podczas wyborów unijnych?


@Maneharno: @Stricte89: popatrzcie ile osób głosowało na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i reszcie ściany wschodniej, tam była ogromna mobilizacja żeby głosować na PiS.
przecież platforma/KE nie ma tak małego elektoratu, bez jaj ludzie


@jacieniemog28: Tylko bieda w tym, że na "platforma/KE" głosuje zasadniczo elektorat PO. Gdzie się podziało 5% PSL, gdzie 7,5% SLD, 7% .N?
@jacieniemog28: no tak najczęściej jest, że jak przegrywa się wybory to są zmiany. W skład KE wchodzi PO, N., SLD, PSL i Zieloni. Powiedz mi jak chcesz stworzyć wspólny program w takich wyborach?
A PiS tak czy inaczej wygra następne wybory. Lepiej samemu wejść niż wchodzić poprzez dziwne koalicje, bo to też są już jakieś podwaliny pod kolejne wybory.

Tylko bieda w tym, że na "platforma/KE" głosuje zasadniczo elektorat PO


@
@JakovKarnic:

nie tylko. Elektorat PSL faktycznie się podzielił, ale raczej elektoraty SLD i N. zostały w KE, lub poszli do Wiosny.


Tylko że wiejski elektorat jest kluczowy. A czy nie było takich wyborców PO, którzy zostali w domu, mając opcję głosowania na Leszka Millera?
no tak najczęściej jest, że jak przegrywa się wybory to są zmiany. W skład KE wchodzi PO, N., SLD, PSL i Zieloni. Powiedz mi jak chcesz stworzyć wspólny program w takich wyborach?


@JakovKarnic: jakoś pis wszedł w koalicje i wygrał

ja myślę że oni powinni iść drogą pisu, pochować w szafie debili i stworzyć nową i spójną narrację pod nowe ugrupowanie, jeśli debil schetyna nie ustąpi to przegrają CHYBA że się
@Andreth: elektorat KE olał po prostu te wybory. Na te wybory zmobilizowany był wschód i wieś (chociaż akurat u mnie frekwencja bardzo słaba).
Skoro w miastach ludzie nie chodzą na wybory, to znaczy że chcą żeby PiS rządził. Nawet Polaków mi nie żal, bo o ile w wyborach do sejmu PiS miał szczęście, że Razem odebrało wejście do sejmu Lewicy, a Korwin 4,76%, dzięki czemu mieli samodzielną większość, to dzisiaj Polacy
@jacieniemog28: zresztą, jakie stanowisko jest KE w sprawie związków partnerskich, małżeństw gejów, waluty euro, KRUS, 500+, religii w szkołach, konkordatu, polityki zagranicznej...
Niech KE się faktycznie rozleci. Koalicja to jest potrzebna na lewicy.
elektorat KE olał po prostu te wybory


@JakovKarnic: Ależ nie. Elektorat PO karnie poszedł do urn.

zresztą, jakie stanowisko jest KE w sprawie związków partnerskich, małżeństw gejów, waluty euro, KRUS, 500+, religii w szkołach, konkordatu, polityki zagranicznej...


@JakovKarnic: Są za, a nawet przeciw. W szpagacie ciężko się egzystuje.

Rozwiązaniem może być to: https://obywatelerp.org/nie-mozna-wrocic-do-stanu-sprzed-kryzysu-nasza-propozycja-na-jesienne-wybory/

Widzę wady, ale nic lepszego nie leży na stole. W ogóle nic nie leży.
@Mr_Hand_of_Fate: Dla mnie Miller jest nieakceptowalny, bo nieakceptowalne są dla mnie jego powiązania z rosyjską agenturą.

Oczywiście, dla mnie alternatywą jest Wiosna. A jeśli ktoś jest konserwatystą i Wiosna nie jest dla niego alternatywą?