Wpis z mikrobloga

Obecnie w shitach pozostali najgłupsi z najgłupszych. Nie widzieć tego co się dzieje nawet teraz to już upośledzenie.

Kiedy było wielkie fomo na shity i ico w 2017 ostrzegałem przed shitami. Nikt nie słuchał...
Po pęknięciu bańki większość uciekła. Jeszcze w kwietniu 2018 kiedy było spore odbicie BTC shity mocno reagowały.
Janusze przyzwyczaili się do tego że shit to jak lewar na BTC. Kiedy BTC spada, shity spadają mocniej. Analogicznie było kiedy BTC rósł, shity rosły mocniej. Ile razy powtarzałem że koniec pompowania nic niewartych tokenów? Oczywiście shiciarze wiedzieli lepiej. Taki cyrk nie będzie trwać wiecznie. Zawsze mówiłem że ten rynek to cyrk. Samo powielanie ruchów BTC przez alty, tylko pokazywało że rynek nawet nie potrafi ich wycenić pod żadnym względem. Całkowicie spekulacyjna wycena, bazująca jedynie na nastrojach i niczym innym...

Do tej pory alty reagowały na wzrosty BTC dużo większymi wzrostami. Co obserwujemy od niedawna? Alty nie rosą mocniej, kiedy BTC odbija, alty nawet nie rosną tak szybko jak BTC! Alty tracą w stosunku do BTC ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rozumiem że wcześniej prawie nikt nie słuchał ostrzeżeń, ale nie reagować na to co się teraz dzieje to już patologia umysłowa.

Oczywiście alty rosną w stosunku do fiata, ale w stosunku do BTC spadają. To jasne potwierdzenie że nadchodzi koniec shitów.... tzn. jeszcze będą na nich pompy i to spore. Zbyt łatwe siano jest z frajerów, ale tylko największy idiota nie widzi tak mocnych zmian zachowań na rynku. Przecież jeszcze niedawno to przy takich wzrostach BTC, największy shit rósłby 2x szybciej. Obecnie traci w stosunku do BTC.

Na wykresie mamy ostatnie 3 miesiące. Niebieska krecha to BTC / USD, żeby był widoczny trend wzrostowy.
Reszta to kilka shitów w stosunku do BTC. Powtarzam, niedawno wszystkie by reagowały wzrostem w stosunku do BTC i to mocnym. Obecnie spadają.

Wiem że większość shiciarzy straciła na nich po 90-95%. Po czymś takim już nie widzą nawet sensu z nich wychodzić. Liczą na cud, wolą to trzymać niż sprzedawać za grosze w stosunku do tego ile za nie zapłacili, ale obecnie macie ostatnią okazję sprzedać to sensownie. Oczywiście mówię o sprzedaży za BTC. W stosunku do fiata to mogą i rosnąć przez jakiś czas.

To nie koniec. To co Bitcoinowcy od dawna zapowiadali się sprawdza. Obecnie widzimy wyraźne potwierdzenie tego. Nie reagować teraz to naprawdę skrajna głupota. Ten trend się będzie pogłębiał. Macie ostatnie szanse dobrze to sprzedać za BTC. Nawet jeżeli to są grosze, to lepiej je trzymać w tym co faktycznie może sporo urosnąć w ciągu kilku lat. Z pewnością shity nie urosną mocniej niż BTC. Koniec idiotycznego cyrku i hypu.

#bitcoin #kryptowaluty #cybertag
Pobierz cyberpunkbtc - Obecnie w shitach pozostali najgłupsi z najgłupszych. Nie widzieć tego...
źródło: comment_u66lVCelUtWWNYdV4iskNuQuaWmShFQ8.jpg
  • 70
@lunax: Tak, podawaj przykład BNB. Tokenu który jako jedyny jesty użyteczny, ma swój rynek i jest kupowany nie tylko spekulacyjniem, ale z potrzeby.

TU MASZ MÓJ WPIS O BNB I O TYM ŻE JEST JEDYNYM UŻYTECZNYM TOKENEM SPRZED 11 MIESIĘCY: https://www.wykop.pl/wpis/33124025/poza-btc-istnieje-tylko-jedna-kryptowaluta-ktora-n/

Tak, kolejny przykład to LTC, który rośnie z powodu nadchodzącego halvingu... Nie spadnie po halvingu. Spadnie przed nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś jeszcze geniuszu?
@Jamniczek97: Napisałem że za fiata nie warto sprzedawać, bo w stosunku do niego rosną. Kilka razy napisałem że lepiej sprzedać je za BTC. Nie za fiaty... No, ale idiocie nawet jak cos dosadnie napiszesz, to i tak wyłapie fragmenty :D

Oczywiście alty rosną w stosunku do fiata, ale w stosunku do BTC spadają.

Oczywiście mówię o sprzedaży za BTC. W stosunku do fiata to mogą i rosnąć przez jakiś czas.


Czytanie
@cyberpunkbtc BNB i to po co jest uzywany to jeden z najwiekszych scamów w historii, głupcy beda zgaszac swiatlo. Jak można ruchac tak ludzi i mowic ze im beda mieli ich wiecej tym beda mieli mozliwosc w loterii wieksze od tych ktorzy maja ich mniej, na kupno jeszcze wiekszych scamow xD . Na binance i ich tokenach i tym scamem BNB jest okropna banka
@brodatylarry: Człowieku, specjalnie dla ciebie zrobiłem przykład. Pierwsze znaczne odbicie na krypto, po pęknięciu bańki Było mniej więcej od 1 Kwietnia do 1 Maja 2018. Popatrz jak wtedy reagowały shity. Tu masz przykład Monero. Nie wybrałem tu jakiegoś który mi pasował, pierwszy lepszy z brzegu, pewnie na wielu innych różnica byłaby podobna.

Wykres na górze to BTC/USD.
Z $6425 do 9990$. To wzrost o 55,5%

Poniżej masz ten sam okres, ale
Pobierz cyberpunkbtc - @brodatylarry: Człowieku, specjalnie dla ciebie zrobiłem przykład. Pie...
źródło: comment_poCYXy9UX6BbwDhtTgV7MkJm3l0eMzBh.jpg
ja uważam że jest kilkanaście coinów które w tym roku zrobią kilkaset/tysiecy procent, to sie nie skończy


@brodatylarry: Przecież jakieś gówno z coinamarketcapu z miejsca np. 1500 to wiadomo że zrobią. Jakiś gówno shit z minimalną kapitalizacją łatwo spompować. To przecież oczywiste że kilka z totalnych gówien urośnie... Tylko które? Ty wiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chłopie, tu już byli identyczni cwaniacy jak ty, dokładnie to samo
@cyberpunkbtc i czemu od razu cwaniacy? Ja tylko odpieram twoje zarzuty gdzie obrażasz ludzi siedzących w altach. Nie jeden taki potrafi wykrecic na shitcoinach wiekszy procent w ciagu jednej bańki niż ty podczas swojej kariery wykopowego piwniczaka. Przestan pouczac ludzi na temat spekulacji i zajmij sie tłumaczeniem specyfikacji btc, #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)