Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #lego zamawiał ktoś z Was jakiś zestaw z Ali? Patrzę na bugatti chiron i różnica w cenie w porównaniu z LEGO w Polsce jest dość spora. Polecacie jakieś konkretne zamienniki ? Widziałem że nawet światła ledowe można dokupić ( ͡º ͜ʖ͡º). Da radę takiego bugatti zrobić na sterowanie ?
Jeśli zadaje trywialne pytania to ostatnio budowałem jakieś 15 lat temu, stąd ta niewiedza :)
  • 6
@groniu: na razie to nie wiem co jest porównywalnym zamiennikiem, zawsze jest coś nie tak, ale Chińczycy potrafią zrobić identyczne elementy i takie się zdarzają. Do tej pory kupiłem lepina w sklepie polskim oraz 818 na straganie. Odechciało mi się tego kupować, może kiedyś coś taniego jeszcze sobie kupię, ale zostaję przy lego i jego jakości. Jeżeli chcesz to na półkę to kup sobie cokolwiek, jak masz ty coś budować lub
@Bosser dzięki !

@Qullion chcę kupić dla siebie do poskładania i na razie dla dzieciaków dla zabawy ( ͡ ͜ʖ ͡) kasa w sumie to rzecz 2 rzędna, zależy mi na tym żeby elementy pasowały i zestaw był dobry jakościowo. Jeżeli coś ma się luzować lub słabo wyglądać to podziękuję :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qullion: zajrzyj do tagu #lego albo #cada c51043w o którym pisałem kilka dni temu. Niestety mocno zdrożał u chinczykow (banggood) i chyba taniej kupisz na allegro. Chyba że sprawdzisz ali. A lepin zniknął z ali. Wyszukiwarka nic nie wypluwa. Jeszcze się jakościowo są decool.
Albo jak Cie stac to bierz cada c61006, to będzie mój kolejny.