Wpis z mikrobloga

Dobra mirki.

@Wojtini1996: rzucił hasłem czy ktoś będzie robił opening na żywo czy coś w TYM miejscu.

No i poszło. Dziś wieczorem odpalam streama z Fify i "wielkiego" pack openingu z TOTS z Serie A.
Czemu "wielki"? Bo paczek jest 132.
Co prawda transmitowana będzie sama fifa ale chat będzie działać (tylko grzecznie proszę :D )
Postaram się tak poustawiać żeby materiał został zapisany na Twitchu (najlepiej jakby mi ktoś powiedział jak to zrobić bo nie mogę znaleźć takiej opcji w ustawieniach).

Moje żydowskie imię nie mogło ominąć tej okazji, więc przycisk do donejtów na PayPala jest już aktywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby była jasność - na nic nie liczę i mówię tu o donejtach jak i o trafach :D:D

Ostatnia sprawa, nie wiem kiedy ruszy stream - czy zaraz po 19:00 czy później ale o tym poinformuje bliżej wieczora.
Stream na pewno trochę potrwa bo mam tylko 10 miejsc na liście transferowej na potencjalne duplikaty, więc pewnie będą robione przerwy aby sprzedać dane karty.
Niestety wadzi trochę mecz reprezentacji bo domyślam się że wiele osób chce obejrzeć spotkanie naszych orłów na spokojnie. Stąd też ankieta poniżej.

No cóż - nie spodziewajcie się koncertowej organizacji tego "eventu" :D

Stream odbywać się będzie na tym kanale - https://www.twitch.tv/szpajder

PS
Zawołam plusujących.

#fut #fifa19
Pobierz SpiderFYM - Dobra mirki. 

@Wojtini1996: rzucił hasłem czy ktoś będzie robił openin...
źródło: comment_RLiauRwevP4OmKmeUnqI5zR40XmswhpM.jpg

Kiedy stream?

  • Przed/Po meczu 61.6% (69)
  • Może być w trakcie 38.4% (43)

Oddanych głosów: 112

  • 22
@SpiderFYM: Takie coś to ja rozumiem.

Myślę, że ten opening będzie lepszym widowiskiem niż mecz naszych Orłów, Macedonia jest wbrew pozorom silnym przeciwnikiem, na ostatnich 14 meczów przegrali tylko jeden, a wcześniej przegrali z Hiszpanią 1-2, po drodze remis z Włochami. Ale nie oszukujmy się, ten mecz będzie albo padaką z obu stron albo zdominujemy ich tak bardzo, że nie będzie się chciało tego oglądać.

Sam będę oglądał mecz na necie