Wpis z mikrobloga

@szczesliwa_patelnia: Zależy, maluchy RTF to okolo 300-450zl. Średniej klasy 3-5 calowka to 500-1000zl.
Sa drony typu diatone r239 gdzie koszt to 90-100$.
Jeżeli masz baterie, ładowarkę, apke i gogle to tyle, jeżeli nie to 1000-5000zl w zależności jaki sprzęt.
Tutaj jest ogółem zasada "nie stać mnie kupować tanio" bo później i tak musisz dołożyć do przynajmniej średniej półki cenowej żeby jako tako to chodziło i nie męczyło.
@szczesliwa_patelnia: te zestawy były ok jakieś 2-3 lata temu. Moje minimum to eachine ev800d i frsky taranis qx7. Ale idąc po kosztach można kupić flysky i6. Tylko wiedz, że jak będziesz chciał zmienić w przyszłości aparaturę to odbiorniki też. I pamiętaj: apkę i gogle można kupić raz a porządnie (jednostkowy koszt) a drony będziesz wymieniał non stop, no i baterie. No chyba że weźmiesz holybro kopis 2, ale dla nowiciusza dron
@szczesliwa_patelnia: ev800d ma diversity (w zależności od tego który odbiornik ma lepszy zasięg to ten odbiera) + dvr o ile się nie myle.
Ogólnie to tak jak Ci pisał Janusz.
Nie, wejdz na grupy na fejsie i tam szukaj zestawów/pytaj, te filmiki sa stare i robione na #!$%@?, nie warto o 50-100zl zepsuć sobie całą zabawę.