Wpis z mikrobloga

#moderacja taka bezstronna, a mój wpis usunęli XD To jeszcze raz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Logika #neuropa

-Goła, wymalowana feministka z niebieskimi włosami i kolczykiem w łechtaczce, z transparentem "Jestem szmatą", która krzyczy, że nienawidzi mężczyzn = Inteligentna kobieta walcząca o swoje prawa.
-Kobieta chodząca co niedzielę do kościoła = Nawiedzony szur

Pomalowany mężczyzna przebrany za kobietę, który mówi o "Niech te stare kur** wymrą* = Tolerancyjny inteligentny Europejczyk
Mężczyzna, który nie akceptuje LGBT = Faszysta uprawiający mowę nienawiści

#bekazlewactwa #4konserwy #takbylo #gownowpis
  • 20
@Wilczek03:

Wszystkei te posty na wykopie to moje halucynacje, tak naprawdę ich nie ma? xD


Większość #neuropy ma w dupie, że ktoś jest wierzący, dopóki na podstawie swoich pustynnych bajek nie zaczyna próbować narzucać innym swojego sposobu życia. Nie widziałem by nazywano szurami uczestniczących w mszach. Nikt nie określał tego typa tolerancyjnym inteligentnym Europejczykiem xD
Zawsze mnie zastanawia ten archetyp feministki według konserw - gruba, kolorowe włosy, nienawidzi mężczyzn ani religii, choć kocha islam. Nigdy mi się taka nie objawiła, co robię nie tak? Jest jakieś zaklęcie przywołujące tego mitycznego potwora? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wilczek03: Skąd ten wniosek? Prawicowe media trąbią o tych pełnych nienawiści feministkach, a ja czytając nawet polskie, feministyczne fora się na nie nie natknąłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wilczek03: ¯_(ツ)_/¯ Nie zauważyłem żadnych kompleksów u moich koleżanek, czy u mojej własnej matki. To zle wyobrażenie ludzi na temat feministek sprawia, ze są mieszane z błotem i feminazistkami, które nie walczą o zaostrzenie kar dla gwalcicieli, poprawę sytuacji kobiet w krajach arabskich, całkowite zerwanie z patriarchatem, tylko o darmowe owoce w swoim korpo, bo im się należy.
@Wilczek03: Tak, która walczy o prawa kobiet na bliskim wschodzie i nie godzi się na obleśne słowa wypowiadane z ust januszy w kierunku młodych dziewcząt. Co w tym złego?