Wpis z mikrobloga

Mirki jaki case do #iphone XS? Nie mam raczej niezdarnych rąk, telefon mi nie wypada. Zależy mi głównie na ochronie przed zarysowaniami tyłu i ramek. Cenię też minimalizm. Ogólnie silikonowy case od #apple wygląda ok, natomiast zaciekawił mnie też ten od Puro (nie ma takiego dużego wycięcia z dołu):

https://www.x-kom.pl/p/477650-etui-obudowa-na-smartfona-puro-icon-cover-do-iphone-xs-czarny.html

Czy te etui wymienione poniżej są w stanie dobrze ochronić telefon przed zarysowaniami, czy polecacie coś innego równie estetycznego i minimalistycznego? Słyszałem też, że silikonowe po jakimś czasie zaczynają się kleić, a skóra mi się kompletnie nie podoba.

#ios #telefony #pytanie #smartfon #technologia
  • 9
„CAFELE LUXUS Etui Slim iPhone X/Xs SZKŁO HARTOWANE


@johnq: Czy to etui nie jest przypadkiem tak samo śliskie jak telefon bez żadnego etui?
@aei9077: Sam też szukam czegoś jak najmniej rzucającego się w oczy, żeby telefon nie był tak bardzo śliski.
Spiegen air skin miałem wcześniej, ale po paru miesiącach się mocno poluzował i był do wyrzucenia.
@mr_arrchi: Kładąc telefon w tym etui nawet na śliskiej powierzchni nie przesuniesz go z łatwością. Sam jestem zdziwiony, ale korzysta się z niego nieźle, a kupiłem go na szybko z Allegro. Jeśli nie zależy Ci na czasie to od przyjaciół z Chin kupisz o 50% taniej, ale poczekasz do dwóch miesięcy.