Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki.Sprawa wygląda następująco,poznałem dziewczynę na tinderze jakieś 2 miesiące temu,wszystko ładnie pięknie pisaliśmy codziennie i nawet się raz spotkaliśmy.Spotkanie bardzo udane,śmialiśmy się,przytulaliśmy i rozmawialiśmy na różne tematy a na koniec odprowadziłem ją do domu.Jednak kilka dni po spotkaniu zaczęła odpisywać mi na messengerze co 2 dni.Pytałem się czemu tak długo mi odpisuje,odpowiedziała że ma teraz pracę i mało wchodzi na fb.Zbytnio w to nie wierzę,rozumiem że praca itp ale wieczorkiem zawsze chociaż na chwilę powinna wejść i mi odpisać.Chciałem się z nią kilka razy spotkać jednak ona odpowiadała że albo jest zmęczona lub nie ma czasu.Napisała mi że jeszcze w tym miesiącu się spotkamy tylko muszę być cierpliwy.Co mireczki sądzą?Olewa mnie?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #tinder
  • 7
@Magtzz Poczekaj, na kolejnym spotkaniu odda Ci pieniądze które wydales na jej kawy a na pożegnanie jak zapytasz kiedy kolejne spotkanie odpowie że niedługo po czym jak wróci do domu to napisze dluuuga wiadomość że przeprasza ale niestety nie i bla bla. #truestory