Wpis z mikrobloga

stety, niestety robię #usunkonto
swoją decyzję argumentuję tym, że w niedalekiej przyszłości podejmuję pierwszą pracę, uczę się matematyki bo w 2020 czeka mnie matura a zależy mi na dobrym wyniku a także planujemy zakup psa rasy która wymaga konsekwentnego szkolenia i dużo zajęć zarówno fizycznych jak i intelektualnych i najzwyczajniej w świecie chcę się odciąć od wykopu który ostatnio pochłaniał mi dużo czasu, zdecydowanie za dużo. muszę się teraz mocno skupić na sobie i mądrze gospodarować czas, a znam siebie na tyle dobrze że wiem, że umiejętność gospodarowania czasu moją dobrą stroną nie jest i nie ma tu miejsca na żadne pół-środki, trzeba postawić sprawę jasno.
nie byłem żadną ważną personą czy to ogólnie na wykopie czy na tagu #przegryw natomiast chciałbym z wyżej wspomnianego tagu zawołać parę osób: @Przychlast @ukaszeq @FilozofujacyTopor @Muodyhuopiec1919 @DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen @Neuropejczykanin @CzerstwaBulka - z jednymi z was zamieniłem parę zdań, z innymi popisałem nieco dłużej a jeszcze z innymi zamieniłem raz czy dwa razy zdania w komentarzach i wymieniłem się plusami natomiast wszystkich was wymienionych darzę sympatią i chciałbym wam życzyć dużo siły i motywacji do życia oraz abyście znaleźli w sobie odwagę żeby podjąć ryzyko i jakkolwiek odmienić swoje życie na lepsze.
z poza tagu dziękuję również użytkownikom @seduc3me wraz z @Hunter_88 z racji tego że bardzo lubiłem wasz meme-content i nie raz dostarczył mi uśmiech na buzię

może kiedyś do was wrócę, ale na chwilę obecną tak jak napisałem wyżej, muszę odejść i zająć się samorozwojem
[hello darkness my old friend i came to talk with you again playing in the backgroud]
  • 8