Wpis z mikrobloga

@salvador5000: Ja korzystam głównie z chromecasta. Możesz przesyłać wszystkie filmy które odpalasz na YT, Facebooku i milionie innych odtwarzaczy bezpośrednio na telewizor z urządzenia które jest w tej samej sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grzyboffski jednak wolałbym coś na stałe podpięte i niezależne od innych urządzeń. Będę szukał jakiegoś tv box. Jak nie będzie nic to może dołożę do mi box skoro pewnik, że obsługuje bez problemu netflix. Dzięki.
@salvador5000: Jeżeli tylko do netflixa to w zasadzie wyboru dużego nie masz. Wszystkie pozostałe urządzenia odtwarzają netflixa zgodnie z certyfikatem L3.

Na rynku są rozwiązania bazujące na ATV, ale nie są one legalne w związku z czym może to działać pół roku, a może miesiąc i przestanie.
@umyj_se_luloka a właśnie już kiedyś go miałem na oku. Dzięki za przypomnienie. Z tego co pamiętam to za te cenę super. Ale nadal nie wiem jak z netflix. Chyba zostaje tylko kodi ale też nie znam się specjalnie czy przez kodi będzie hulał bezproblemowo. Kompletnie nie znam się na tym dlatego tu szukam pomocy