Wpis z mikrobloga

  • 300
Zwierzolubne Mirki i Mirabelki!
Dzieją się różne sytuacje a sytuacja jest taka, że ktoś w mojej rodzinie jest ciężko chory, trafił do szpitala z którego już raczej nie wyjdzie i ma w posiadaniu niezłe stadko: dwie suczki i 3 kocury.
Na gwałt szukam domu dla psów, choćby tymczasowego bo grozi im schronisko. Temat kotów tymczasowo przejmuję ja i nie mam możliwości zapewnić opieki również psiakom.
Psy nie są rasowe, za to są stare i w takim miejscu jak schornisko mają zerową szansę na adopcję.
Jeden z nich został z tego schroniska wzięty w wieku kilku lat, obecnie to już nastolatka. To jamnikopodobny zwierz o rudym a teraz rudosiwym umaszczeniu, pełen miłości i oddania w swoim psim serduszku. Przed pobytem w schronisku była bita - ma stare szramy na ciele i boi się mężczyzn. Nie jest agresywna. Nie chcemy, aby musiała tam wracać.
Drugi pies został przez obecnego właściciela odebrany osobom, które nie traktowały go dobrze, dzięki opiece w obecnym domu pies odzyskał poczucie bezpieczeństwa, jest bardzo pogodny i ufny. To terieropodobna suczka również w wieku nastu lat.
Psy mogę dowiezc na swój koszt w obrębie województwa dolnośląskiego, jeśli ktoś naprawdę chce je wziąć mogę pojechać ciut dalej ;)
Zapewniam wyprawkę w postaci karmy, smyczy, legowiska i zabawek oraz pierwszą wizytę u weta i pokrycie kosztów ewentualnych lekarstw z tej wizyty.
Za każdy plusik czy komentarz będę wdzięczna, może te dwie panny trafią w gorące i znajdą dom. Poniżej zdjęcie jamnikopodobnej Gabi, w komentarzu Sonii. Niestety gdy widzą człowieka nie potrafią grzecznie pozować - taka psia serdeczna natura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #zwierzaczki #smiesznypiesek #psy #legnica bo mogę dowiezc #jeleniagora
Pobierz krave - Zwierzolubne Mirki i Mirabelki!
Dzieją się różne sytuacje a sytuacja jest tak...
źródło: comment_ub2YODfAvw08TnSmmm5XrdXTk0yK5otA.jpg
  • 14