Wpis z mikrobloga

Kiedy widzę takie obrazki z parad równości, przypominają mi się opowieści o czasach ostatnich rzymskich cesarzy, totalnej rozpusty, upadku obyczajów i zezwierzęcenia elit, które było zwiastunem końca antycznej cywilizacji. Zaraz zlecą się lewackie brainlety, które mnie zaczną wyzywać od foliarzy, ale prawda jest taka, że w momencie gdy w kulturze więcej miejsca poświęca się promocji dziwactw, skrzywień i anomalii seksualnych niż dokonaniom normalnych ludzi, to ta kultura przeistacza się w rynsztok. #lgbt #bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz kociooka - Kiedy widzę takie obrazki z parad równości, przypominają mi się opowieści ...
źródło: comment_lCGJcB9AccAAAxgjLOJEgDY3rUaGlq2N.jpg
  • 72
@kociooka: Teraz na serio: upadek Zachodniego Cesarstwa to dość złożony temat i zwalanie "winy" na tylko jeden czynnik to głupota. Już nie mówiąc o tym, że już od średniowiecza, wykorzystywano to wydarzenie w celach propagandawych.
Warto też wspomnieć, że samo społeczeństwo pogańskiego Rzymu było dużo mniej "gejowskie" od starożytnej Grecji, więc nawet te największe legendarne ekscesy i rozpusty miały mało wspólnego z obecnymi ruchami LGBT.
Ale te zachowania to nie promocja, tylko chęć wywołania bólu dupy, ew. skorzystanie z faktu, że mamy w zakresie prezentowania się publicznie względną wolność i korzystanie z tejże
@kociooka: tak, tak Europa upada.

Ah ta rozkwitająca kultura arabska, w której nie ma rozpusty i upadku obyczajów a za najmniejsze odstępstwo od "świetego prawa" jest cegła w łeb albo lot z dachu wieżowca... doprawdy ta upadła Europa powinna wrócić do czasów świetności pancernych zagonów i wszechobecnej dyskryminacji - to byłby powrót do wyśnionego raju przeciwników obecnego stanu rzeczy.