Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy wrócić do wowa, ostatnie długie granie to Legion. Gra jakaś gildia i chciałaby przygarnąć na Defias Brotherhood ? Jakieś tanie opcje na dodatek i abonament ? Mam na Druidzie ze 100k tylko :( Średnio mi sie widzi wydać 200 zł i przestać grać po tygodniu. #worldofwarcraft #wow
  • 16
@pufcyneracy: 8.2 jest bardzo spoko, nie słuchaj malkontentów pokroju @Prowo - możesz w tydzień zrobić sobie "kampanię" i wskoczyć prosto do najnowszego patcha. Tanie opcje... tbh, 6 miesięcy od Blizza wychodzi w miarę tanio :)

Twój problem to bardziej to, że Defias jest praktycznie martwym serwerem. Miał status RP-PVP, a po zmianach (war mode) ci, którzy byli tam dla RP przenieśli się na AD, a reszta poszła na inne serwery. Mimo
@Lstr jaki serwer byś polecił w takim razie ? Bo widziałem ze z dodatkiem dostaje boosta. Nie mam aż takiego sentymentu do tego druida. Zawsze najlepsze w wowie dla mnie było granie z ludźmi. Jak zostawałem sam bo odchodzili od gry to od razu traciłem cała frajdę
@pufcyneracy: no możesz sobie porobić worldquesty, wejść na nową wyspe i porobić nowe worldquesty, do tego pofarmić jakieś gównomounty. Kampanię możesz zrobić w jeden dzień, a wskakiwać nie ma do czego, bo to więcej tego samego, powtarzalnego gównocontentu który ciągnął od początku bfa.

Ja bym nie wyrzucał pieniędzy w błoto, bo zapłacisz kilka stówek żeby pograć tydzień

Jest na tagu taki typ ludzi, którzy zajadaliby się nawet gównem jeżeli miałoby na
@Prowo specyfika privow jest taka ze większość stoi tak długo na ostatnim patchu ze dołączając do gry omija Cie cały content a większość ludzi ubiera 4tego alta i ma wszystko gdzieś. Plus ekspienie od zera mnie trochę przeraża. A na serwerze innym niż 1x grać nie ma sensu
@pufcyneracy: raty expa imo są obojętne, im większy tym lepszy bo można mieć więcej altów.
Z tego co wiem to dla przykładu tauri-wow na progressywny content, jak tam ostatnio zaglądałem to był throne of thunder.
Poważnie BFA to strata czasu i pieniędzy xD pooglądaj filmixy na youtubie/poczytaj na reddicie. Nawet WoD bije BFA na głowe.
@hniedziela546: Bardzo wysoki poziom raidów od początku do końca dodatku, balans klas na pvp. Świetne kontynuowany system challange modów, moim zdaniem najlepsza kampania jeżeli chodzi o leveling.
Najlepsze trinkety w historii tej gry - im lepiej grałeś tym większy benefit z nich można było wyciągnąć, niemalże do końca dodatku świetny balans klas, bo w drugiej połowie hfc stackowało sie magów i rogali i wysadzało bossa na ring.

Designerzy gry jeszcze na
@Lstr: Klasy w MoP/WoD i rajdy w WoD byly lepsze niz w BFA to bez dyskusji xd Ability pruning wszedl za mocno i blizz sie przyznal do tego ostatnio.

W BFA tylko zabolalo mnie to farmienie AP na te same traity, to ssalo po calosci, reszta ujdzie.