Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Byakko: ale ja ogólnie gram na kompie A to byłby tylko taki dodatek do pc głównie do ogrania exow.
O nowej generacji jeśli będę myślał jak wyjdzie wtedy może się przerzuce całkowicie na konsole
@kopytakonia: kupilem miesiac temu nowe ps4 pro i nie zaluje. Zanim wyjdzie ps5 to jeszcze z rok - 1.5, dodaj do tego, ze pierwsza wersja bedzie jak zwykle lekko wadliwa i warto poczekac ze 3 miechy po premierze az wyjda poprawione, wiec masz jakies 2 lata grania.

Dodatkowo samy exow jest sporo, dojda Ci jeszcze gry, ktore nie sa exami, bo stwierdzisz nagle, ze jednak przed konsolka zajebiscie sie siedzi i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@troloking: @czuczupikczu: W3 i inne większe gry mam ograne na pc na którym też wygodnie mi się gra rozwalam się na fotelu i gram na padzie od xone. Mam stary telewizor 32 całe więc szalu nie ma jedyne co mnie jara to exy, resztę i tak będę ogrywać na pc
@kopytakonia: Do czego jak do czego, ale do exów szczególnie warto brać PRO, ponieważ są świetnie pod nią zoptymalizowane. Już na zwykłym PS4 wyglądają znakomicie, ale na PRO wyglądają rewelacyjnie, szczególnie na dobrym TV 4k HDR.
@kopytakonia: Nawet do 1080p warto, bo po przesiadce z PC możesz mieć lekką paranoje od dropów do 20fps xD a na prosiaku w FHD będziesz miał 30fps plus i nigdy nie będzie zrzucania rozdziałki. Powiem ci tak sam mam pc co ogarnie te 2160p@30fps high i na prosiaku mnie oczy nie bolą a czasem np. w takim God of War to mnie sprała grafika czapkę xD Dodatkowo jakbyś sobie chciał VR