Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zachowałem się jak 16 latek. Zrobiłem mojej #rozowypasek afere o #seks ale nie mogłem już wytrzymać. Od kilku dni mnie kusi i uwodzi a później zostawia z niczym. Normalnie nie nosi zbyt często obcisłych ciuszków i seksownych majteczek. Dobrze wie, że mam mega fetysz na stringi i nosi je bardzo bardzo rzadko a teraz jak na złość dzień w dzień. Zaczynam się do niej dobierać to mnie odrzuca i tak wkoło macieju i wiecznie "jutro, jutro, jutro". Wczoraj poszła pod prysznic zrzuciła seksowne ciuszki i jakby nigdy nic poszła spać (wcześniej mnie odrzucając) i się #!$%@?łem i zacząłem wylewać swoją frustrację. Stwierdziła, że zachowuje się jak dziecko i jestem anty. Pewnie i byłem ale po co mi w takim razie to robi? ;/ Jak można tak kusić, uwodzić np. wciągając do przebieralni w sklepie i kusząc ciałem a potem odrzucić i dziwić się, że facet ma chęć. Muszę wrócić do fapania, bo wtedy nie miałem takich akcji i to ona prosiła się o seks a to mnie się nie chciało.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
wpółczuję waszej płci, wy naprawdę nie macie rozumu, tylko popęd


@AnonimoweMirkoWyznania: kto to widział, dorosły człowiek ma potrzeby seksualne, a w ogóle to beka z ruchania, jak to w ogóle można to robić, obrzydliwe, fuj ruchanie cipka seks

No pewnie, bo kobiety nie mają popędu, kobiety nie są ludźmi, kobiety nie lubią seksu tak samo jak mężczyźni XD.

tylko ją rozładuję a wtedy sama do mnie przyjdzie, kilka razy ją odrzucę