Wpis z mikrobloga

Pewnie słyszeliście o chłopcu, którego szuka policja, a jego ojciec popełnił samobójstwo. Ja mam przeczucie, że ten chłopiec już niestety nie żyje. Myślę, że to było rozszerzone samobójstwo. Zabił go ojciec, a później sam popełnił samobójstwo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zaginieni
  • 10
@Kick_Ass Gdyby chłopiec był w stanie samodzielnie się poruszać to gdzie by nie był raczej trafił by na kogoś dorosłego więc albo ktoś go ukrywa albo chłopiec nie żyje lub jest gdzieś uwięziony.
@Kick_Ass Jeśli jest gdzieś uwięziony to trzeba go znaleźć w ciągu kilku dni bo może umrzeć z głodu lub pragnienia. Ja nie mówię tu o byciu uwięzionym pod czyjąś kontrolą tylko byciu w pułapce, z której nie można się samodzielnie wydostać.
@kissandfly ja niestety uważam że szukają zwłok. Przecież policja ma namiar na stację w których się logował ojciec, szukają w ich promieniu, jak mówisz, dziecko gdzieś by w końcu się pojawiło. Ojciec nie mógł żyć po swoim czynie , jeszcze ten SMS wypłynął do matki że nie zobaczy dziecka. Jakim #!$%@? trzeba być potworem żeby coś zrobić swojemu dziecku. Ja tam sobie tego nie wyobrażam, moje dwa chłopaki są dla mnie najważniejsze