Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że kilka modeli chińskich marek dodaje takie coś do zdjęć.

Teraz sobie wyobraźcie kwik na Wykopie gdyby po jakiejś aktualizacji iPhone dodawało napis Shot on Apple iPhone XS Max. Przecież Xiaomowcy by się posrali i czekałaby nas kolejna kilkumiesięczna guwnoburza, a co jakiś czas kiedy ktoś by wrzucił zdjęcie z iPhona to jakiś dzban by wpadał napisać tylko, że się obnosisz z telefonem. xD [ #telefony | #apple | #iphone ]
źródło: comment_0HqJTSnIhy12JtgceZ1LYqy6gY0OKyyc.jpg
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puzno: mam nówkę 9T i domyślnie znak wodny był włączony - od razu wyłączyłem, bo widziałem wcześniej recenzje i na większości był ten jarmark, co wzbudziło moje podejrzenia.
@Darknes17: to samo miałem. Całkiem niedawno też jeden się przypierdzielił o to, że ludzie nie zmieniają standardowego dzwonka w iPhonach :D Kilku innych, że na etui zawsze jest widoczne jabłko. Innych bólów dupy można wymieniać chyba w nieskończoność. Dlatego ciekawi mnie co by się działo gdyby ktoś wrzucił kilka zdjęć z dopiskiem na nich, że zostały wykonane iPhonem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@UberKatze: taka prawda. Jeszcze większość recenzji jest walona z tymi wieśniackimi watermarkami.

Ale też etui z wyciętym otworem na jabłko jest strasznie wioskowe :)
Co do apple i ich telefonów, zauważyłem po ponad rocznym pobycie za granicą, że tylko u nas istnieje jakiś pieprzony magiczny kult tej marki i gardzenie osobami które mają iphona. Tylko w Polsce zdarzyło mi się i to nie raz dostać uwagę od rodziny kolegów czy znajomych znajomych "o masz iphona", za granicą nigdy nikt nie odniósł się do tego jaki mam telefon, tam każdy ma totalnie w dupie czy masz starego
Co do apple i ich telefonów, zauważyłem po ponad rocznym pobycie za granicą, że tylko u nas istnieje jakiś pieprzony magiczny kult tej marki i gardzenie osobami które mają iphona.


@ma3stro: Otóż to. W Polsce iPhone jest uważany nie tyle za towar luksusowy co ich właściciele są uważani za tych co chcą "szpanować" telefonem. Ja wśród znajomych mam sporo osób, które mają iPhona i żadna nie uważa się za lepszą z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@UberKatze: żenujący jesteś kolo. Nikt nie kwiczał, ale ty zdążyłeś wmówić, że będą, więc za wczasu zrobiłeś wpis, gdzie możesz cisnąć bekę ze swoich urojeń.

Ostateczny wniosek:
Fanboje appla więcej bóldupią o ewentualny ból dupy androidowców niż tego bólu jest.
@sidhellfire: żenujący to może ty jesteś. Wyżej dawałem przykłady autentycznych wpisów jakie w ostatnim czasie miały miejsce na mikroblogu. Ciekawe, że wywnioskowałeś fanboizm. Może to jednak nie ja mam urojenia, ale ty?