Wpis z mikrobloga

kupiłem sobie ok 5 miesięcy temu #surfacego jako zamiennika dla tableta #samsung i powiem wam że straszny bład to był

plusy:

- pc-towy procesor czyli wszelkie aplikacje
- zajebiste wykonanie, super klawiatura, super myszka, pen z którego skorzystałem 5 razy xD
- ekran, głośniki
- jednak usb c jest dobre, właśnie mam podpięty monitor, klawiaturę, myszkę do huba usb c
- mobilny w sensie transportu, ciężar jak większa książka
- surface case/klawiatura jest przezajebiste

minusy:

- tapałem ekran dotykowy tak z 10 razy od 3 miesięcy, używam tego surface jako laptop
- bateria 5-6h używając firefoxa to jest absolutnie żałosne
- grzeje się jak sam #!$%@? gdy włącze cokolwiek 3D nawet quake 2 z ograniczeniem do 60fps czy homm3 hd
- coś o czym nie pomyślałem czyli tego tableta trzeba całkiem wyłaczać czyli nie ma żadnych powiadomień

byłem pijany chyba że myślałem że to zastąpi tablet androidowski

czekam aż się to #!$%@? xD

#microsoft #tablet #komputery #surface
Pobierz KwadratowyPomidor2 - kupiłem sobie ok 5 miesięcy temu #surfacego jako zamiennika dla ...
źródło: comment_nmxM1tbcHAe9Fc08WwbTHhbs571mMexs.jpg
  • 23
i jak? bo czytając recenzje to 4gb to dramat i windows się nie włącza i w ogóle xD masz windowsa s czy home?


@haxx: od razu wyłaczyłem tego windowsa inwalide (gdzie się tylko ze stora da instalować)

nie mam żadnych problemów ale robię jedną rzecz na raz. jak chcesz używać go do pracy to musisz kupić 8gb tak jakbyś laptopa zwykłego kupował
@KwadratowyPomidor2: mam surface pro 5 od 3 miesiecy i wczoraj kupilem klawiature - miód dla moich nerwów. Odpalasz przrgladarke, chcesz coś wpisać na ekranowej to zaslania pole tesktowe... albo w ogole nie wykrywa tego pola i sie nke uruchamia....
LUDZIE KOCHANI

tak w ogóle czytam co tu piszę "wam że straszny bład to był" i cisnę po surface go non stop xDDD

niee

to zajebisty sprzęt i go bardzo polecam ale zamiennik na tableta (przeglądanie stron, oglądanie netflixa, proste gierki) strasznei #!$%@?, ja w ogóle nie tapuje od dawna na ekranie

jako mobilny lekki sprzęcik bardzo polecam jak coś

ja o tym wszystkim wiedziałem ale marudzę głownie dlatego że on nie
@KwadratowyPomidor2: atom to x86 ale projektowany pod zastosowanie w telefonach i tabletach więc jest energooszczędny kosztem wydajności. Surface go ma pentiuma czyli jest lepsza wydajność kosztem zużycia energii.
@haxx:

ja:

i też moja wina bo nie znam małego urządzenia z cpu x86/x64 co ma baterię na 12h


ty:

takiego urządzenia nie ma bo x86 jest prądożerny. Ewentualnie coś z atomem

atom to x86 ale projektowany pod zastosowanie w telefonach i tabletach więc jest energooszczędny kosztem wydajności.

Surface go ma pentiuma czyli jest lepsza wydajność kosztem zużycia energii.


4415Y, czyli x64, normalne pc-towe cpu

ale masło maślane, uspokój się xD
@KwadratowyPomidor2 praw fizyki nie oszukasz. Jak szukasz malego urzadzenia z cpu x86/x64 co pociagjie 12h to proponuje - tablet z win 10 na atomie ktory mozna ladowac ze zwyklego powerbanka z powerbankiem (ja mam kiano intelect x3 ma milion wad ale i pare zalet)