Wpis z mikrobloga

Mirki, zdaje sobie sprawę że to pytanie jest tutaj kilka razy tygodniowo, ale nie znam się na tym a nie chce popełnić błędu.
Pod koniec wakacji chce kupić konsole, #ps4 albo #xboxone i skłaniam się bardziej ku xone bo gamepass, i inne abonamenty, więc wykupuje na rok i mam spokój tak naprawdę.
Do rzeczy: który z tych wariantów (PS4 slim/pro; xone s/xone x) byłby najlepszy pod ten stary telewizor sharp lc52xd1e aquos 52 ?
Chodzi mi głównie o techniczne aspekty, bo jak nie wykorzystał bym na tym prosiaka czy X to bez sensu jest kupować te wersje. Kupowalbym używki.

I takie pytanie bardziej offtopic: w jakie multiplayer się gra na konsolach? Chodzi mi o coś takiego żeby usiąść na kanapie i pograć multi w coś gdzie gra masa osób.

#konsole #pytanie

Która konsola/wersja?

  • Xone S 14.8% (18)
  • Xone X 30.3% (37)
  • PS4 Slim 22.1% (27)
  • PS4 pro 32.8% (40)

Oddanych głosów: 122

  • 29
@pocotosienoginoco: Jak masz bardzo małe dłonie, lubisz kiedy lewy analog jest w najgłupszym miejscu jakie można sobie wyobrazić, lubisz hałas, lubisz wydawać dużo pinionszkuf, nie chcesz dostępu do mnóstwa gier w abo za grosze, lubisz kiedy promocje to z reguły darmowy motyw i lubisz grać w exy dla ośmiolatków to Twoim naturalnym wyborem powinno być PayStation. W przeciwnym wypadku powinieneś wybrać Xboxa.
@Mariusz_Drugi: Przecież ja nie pisałem o multiplatformach, lol. Jakbyś zagrał w Gearsy i Halo, to wiedziałbyś o czym mowa. Prawdziwie skillowe strzelaniny, a nie bieganie jak kurczak z uciętą głową w COD i zabijanie na farcie.
Miałem obie i muszę powiedzieć, że ps4pro róży x one X wysiada. Do tego abonament gamę pass i rozrywka na kilkaset godzin.