Wpis z mikrobloga

w związku z tym, że #bezbekshore dobiegło końca, mam pytanie: czy jeżeli nie włączyłem tego gówna nawet na sekundę to jestem #!$%@?ęty? z tego co widziałem to zainteresowanie tym ścierwem było przeogromne, a tak się wychodki zarzekały, że nie będą oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehe abroży multipla XDXDXD dymy! człowiek wchodził na tag, widział milion wpisów na temat bezbeków i wychodził, bo co miał robić ¯\_(ツ)_/¯
#danielmagical #patostreamy
  • 17
@Killson: To ze tak napisałeś nie znaczy ze jest prawda niestety zaliczasz się do statystycznego wykopka który robi z siebie gwiazdę bo czegoś nie oglądał ale wszyscy to maja gdzieś chłopie tak samo jak to co kto lubi oglądać. YS miało 15k widzów w porywach do 20k jak były jazdy z policja czy fokami z tego zarobili kupę siana a to ze jakiś przegryw z wykopu ich nie oglądał to trudno
@roofi27: przecież ułomku chyba własnie na wikopie możemy wyrażać swoje opinie przecież wnioskując z postów wykopków gówno się działo i lepiej się bawią trupy na cmentarzu po za tym patrząc na topowe akcje czy to byszczocha,grubasa z urzędniczej czy też rafatusa i helmeta to na prawdę jest niski poziom rozrywki do tego co yt oraz showup(xd) oferował rok temu.
@roofi27: @roofi27: przegryw xD mam ciekawsze rzeczy do roboty niż oglądanie idoli dzieci, zwykłch stypiarzy, niestety, coraz mniej jest tu osób, którzy tymi przygłupami gardzą, wręcz odwrotnie, chętnie komentują i jeszcze soczystego donejcika wyślą, a to że mieli 15k widzów, w tym 80% ich wiernych 12 latków kompletnie mnie nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GrubyPrezes: wyobraź sobie ze nie każdy ma IQ byszczocha czy Magicala żeby fundować rozrywkę takim zjebusom jak ty czy tobie podobni oferują rozrywkę dla bardziej ogarniętej widowni i nie wiem ale ja tam wole widzieć na streamie cycki striptizerki niż faje jacy wiec nie porównuj poziomu do Magicala czy byszczocha gdzie siedzą brudni menele
@Killson: Zrozum ze kontent przewracajacego menela śmieszy tylko tych ograniczonych i ze ludzi nie zawsze oglądają streama dla smiechu jak to się dzieje na U2 czy byszczocha czasami chcą zobaczyć norm domówkę z fajnymi laskami a przy okazji posłuchać kilku dram
ja tam wole widzieć na streamie cycki striptizerki


@roofi27: widoczne nie jest Ci to dane w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chcą zobaczyć norm domówkę z fajnymi laskami a przy okazji posłuchać kilku dram


@roofi27: no to mnie akurat nie dziwi, że niektóre wychodki wolą oglądać domówkę w internecie niż sami na takowej uczestniczyć ( )
@Killson: Wole popatrzeć na cycki bo jestem facetem i nie jaram się streamem zapijaczonych starych ludzi którym wali z pod pachy widzisz co piszesz sam się wyjaśniłeś broniąc meneli za 5 zł serio aż tak nisko upadłeś ze sobie taka rozrywkę fundujesz . Co do domówek to widząc twoja aktywność w weekendy mysle ze ty masz z tym duży problem zobacz mój profil typie i zastanów się dlaczego jestem mniej aktywny
@roofi27: mam zaledwie kilka wpisów w przeciągu ostatniego miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bronie meneli, gardzę wszystkimi żebrakami internetowymi, to ciebie jarają bezbeki i idole dzieci, chcecie to sobie oglądajcie, ale #!$%@? na odpowiednie do tego tagi ( )