Wpis z mikrobloga

Nareszcie zamontowane niestandardowe radio do samochodu - Sony XAV-AX5000.
Carplay to jest to. Czekam az wyjdzie nowy ios do iphone xsa i bedzie juz mega dobrze.

Co do jednostki:
dwa wyjscia usb
carplay/android play czy jak to sie zwie
bt
wyjscie na kamere cofania (jeszcze nie zamontowalem)
radio FM (niestety amerykanskie i szuka fal co 200mhz ;/ )
glosniki w aucie graja duzo lepiej jest mega. Equalizer tez robi robote.
Polecam bo o tym radiu jest malo w necie.

#carplay #apple #sony #alfaromeo #mito #caraudio
Pobierz Strzalka - Nareszcie zamontowane niestandardowe radio do samochodu - Sony XAV-AX5000....
źródło: comment_wp64bUJKWTG40I0DCUeElsGKiiUnwQye.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strzalka: ja bym nie mógł wymienić radia z fabrycznego na jakieś inne randomowe, szlag by mnie trafił, ani to ładne, w większości przypadków nie działają przyciski sterowania z kierownicy, co kto lubi... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trzymaj plusika, niech służy jak najdłużej (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwa_koty_kastrowane: okej okej, nie bijcie, po prostu nie jestem zwolennikiem takich robót, Sony - oczywiście, w porządku firma, sam byłem kiedyś napalony na podobną wymianę (sony xsp-n1bt), ale po zamontowaniu nie było tego efektu "wow" - sprzedałem szybciej niż kupiłem, zamontowałem poprzednie fabryczne radio, a za kasę ze sprzedaży kupiłem nowe kable audio i głośniki do drzwi i jest wporzo ¯\_(ツ)_/¯
@rayman_s: akurat dedykowane chinczyki nie wygladają źle i jak ktoś nie zna alf, to nie pozna że to nie jest oryginalne radio ( no chyba że mu się zapali światełko jak odpalisz gmaps czy yanosika i spotifaja xD)