Wpis z mikrobloga

@Thorkill: A to ja doskonale o tym wiem (że chrześcijanie mają swoje grupy i że TF podlega do Air Force Inteligence) ale chodzi mi o przystąpienie do Tiger Forces chrześcijan. Myślę że jak ktoś by dobrze posmarował to by go przyjęli mimo nie bycia alawitą.
@Konflikty-na-swiecie: Ja myślę że to się tak rozkłada. Najlepszą pensję dostają Tygrysy potem Gwardia, potem inne jednostki SAA a na końcu inne organizacje. Najgorszą pensję dostają bojownicy NDF którzy siedzą na pustyni syryjskiej i muszą polować na jaszczurki bo w ramach obiadu dostają ziemniaka i jajko a do obrony mają stare kałasznikowy i jedno rpg na kilkunastu chłopa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No wlasnie ciekawe jak z Żołdem.


@Konflikty-na-swiecie: Z tego co wiem jest bardzo zróżnicowany w zależności od oddziału (milicji) w ramach Tygrysów do której trafiłeś. Uznawany za elitę Tiger Force Taha Regiment płaci podobno jeden z najwyższych żołdów w siłach zbrojnych Syrii. No ale tam z ulicy nie masz szans trafić.
Tiger Forces rekrutuje nowych ludzi do swoich szeregów, wystarczy tylko zadzwonić pod ten numer telefonu i dostaniecie kontrakt na dwa lata. (Tylko pytanie czy przeżyjecie te dwa lata biorąc pod uwagę ilu pro rządowych ginie dziennie w Syrii ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Axis_of_Resistance: to miło z ich strony że stawiają na zawodowe wojsko, ochotników, profesionalistów a nie na chama z poboru ( ͡° ͜ʖ ͡