Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spojler22:

Nie znam sie na tym, tyle ile trzeba bedzie przeznaczyc tyle przeznacze. Mam karte sim internet mobilny i chce kupic router który obsłuży trzy telefony i laptop bez problemu. Wiadomo że chcialbym jak najtaniej a i ustawic hasło bo wiele wynajmujacych dookoła i beda wbijac a transfer jak to w mobilnym mam ograniczony.
@Mokadelic b525 mam akurat mam od roku i jest bardzo stabilny, następny w kolejce e5186 ciut mniej stabilny (2 razy na pół roku zwiecha) a b315 z tego co pamiętam to był taki średniak i nie miał agregacji. Stacjonarny ma lany i możesz podłączyć antenę porządną, a przenośny to taki raczej do okazyjnego używania, choć pewnie ludzie jadą na nich normalnie. Co do hasła to router na początku prosi o zmianę hasła
@Mokadelic: ja mam taki
https://www.ceneo.pl/42421902
szukałem jak najtańszego w mediamarkt, agdeurortv i auchan i ostatecznie taki wybrałem. Nad jakością nie będę się rozwodził, bo szukając jak najtańszego coś trzeba poświęcić :P
Jest u mnie kilka miesięcy i nie zauważyłem z nim problemów, ale czytałem w necie kilka negatywnych opinii. Tylko, że na każdy model do 500zł który sprawdzałem znalazłem negatywne opinie wiec uznałem że jak już mam się zawieść to się