Wpis z mikrobloga

@KRASZKI: Znajomy ma od kilku miesięcy rocznik 2016 z dieslem 1.6 chyba? Niezbyt to mocne, ale spalanie na trasie 5,5l a w cyklu mieszanym ok. 7 więc nie ma tragedii. W środku jest wielki ten samochód.
O kosztach utrzymania niestety nie wiem nic, bo nic nie robił do tej pory :P
@KRASZKI u mnie ludzie mówili że znają dużo osób co nie byli przekonani do czasu aż się przejechali. Ponoć świetne prowadzenie i sporo miejsca
@KRASZKI: @OrzechowyDzem: Jeśli jest to Toyota przed drugim liftingiem a pewnie jest, w grę wchodzą 2 silniki z serii AD 2.0 i 2.2, które charakteryzowało wypalanie uszczelki pod głowicą. Wada fabryczna, która występowała w tych silnikach a nigdy nie została wyeliminowana. Po drugim faceliftingu Toyota zaczęła montować diesle od BMW o których wadach i zaletach wypowiedzieć się nie potrafię bo ich nie znam.

EDIT: użytkownicy tych silników narzekają też na
@Krowa_i_kurczak: @LewaRenkaBoga: @Gent: a co myślicie o 1.8 hybrydach warto w to się pchać? Dużo kilometrów robie i to w stylu mieszanym dużo tras ale też dużo po mieście w korkach. Częste weekendowe wypady z rodziną i planuje pare podróży z przyczepą kampingową. I tak się zastanawiam avensis podoba mi się ale może wystarczy mi auris w combi. Chyba że macie propozycje jakiegoś innego auta trochę znudziły mi się
@KRASZKI z racji że zlotowa here wziąłem hybryde. Tak wdzięcznego auta nie miałem nigdy. Kupiłem używanego, zrobiłem przez 8 miesięcy 35kkm i wszystko hula jak należy, mam lpg i jeżdżę za grosze. Właśnie tankowalem. Komputer w jeździe miejskiej pokazuje mi teraz 4,5l benzyny, a gazu spalił 6,07l xD śmiech na sali
@KRASZKI a i jeszcze jedno. Jako wieloletni posiadacz Toyot, czasem nawet i miłośnik marki zawsze i ciągle odgrażam się, że nie kupię już Toyoty bo nuda, ubogie wyposażenie względem konkurencji, słabe wnętrza a później przychodzi co do czego i jest jak zwykle.