Wpis z mikrobloga

Znacie jakis dobry poradnik, jak sie zabrać za te sprawy przy pierwszym razie? Tak, żeby wyszło dobrze, zeby druga strona sie nie zniechęciła. Jest troche tego w google, ale jak czasem czytam komentarze, to już w koncu nie wiem, czego sluchać, a czego nie

Przed waszym peirwszym razem, mieliście jakąś wiedze na te tematy, poza tym jak sie zabezpieczać?

#seks
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: brak wiedzy, partnerka prowadziła. Pytaj drugą osobę czy coś zmienić, czy coś boli to wtedy delikatniej. Pamiętaj o konkretnym podgrzaniu atmosfery ( )
@lastro: Każdy jest inny, nie ma złotego środka. Jak poprzedni powiedział, podwójna ochrona (on i ona) nie zaszkodzi. Prezerwatywa (tylko nie najtańsza z biedry, lepiej wydać więcej na sprawdzoną markę i kupione w aptece bo po drugiej stronie perspektywa ok. 1800PLN/msc koszt utrzymania dziecka do 18 roku życia) i tabletki albo plaster dla niej (plaster np. mniej obciąża układ trawienny itp.). No i nie bać się rozmawiać z drugą stroną, o
@lastro: nie ma reguły właśnie, to będzie pierwszy raz dla was obojga czy ona już coś wcześniej? niezależnie, na pewno najpierw trochę bliskości, dotyku, nie przechodzi się od razu do biznesu
jak ona miała już doświadczenia, to nie jest to ujmą na honorze jak się zapytasz co lubi najbardziej
@Catmmando: Ona już wcześniej nie raz. Jeszcze nie mam pewności, ze do tego dojdzie, ale jest to prawdopodobne, bo za niedlugo jedziemy w małą podroz i będziemy mieć 2 noclegi. Chce sie przygotować na wszelki wypadek. No i ona nie wie, że ja jeszcze teogo nie robiłem, nie wiem też czy sie przyznawać, troche wstyd