Wpis z mikrobloga

Zdarza się, że pęka jak dom osiada przez kilka pierwszych lat ale raczej tylko na łączeniach to widać w miejscu gdzie jest ściana nośna. Nie wiem, może to kwestia pracy całego domu bo jest zbudowany z drewna a więc dość elastycznego materiału?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: inaczej
Jak przyjechałem do Ameryki to każdy kupował mieszkanie bo będzie tylko drożej.
Jak mówiłem że mam wujka kontraktowa to się laski śliniły.
Jak wyjeżdżałem to nikt już nie mówił że będzie tylko drozej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: teraz jestem technologiem w firmie produkującej dosyć drogie i zajebistej jakości meble. Od projektanta dostaje max 5 kartek A4, a resztę mam w głowie i w komputerze. Nareszcie stacjonarna praca ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: u mnie wszystkie są na wymiar. Co do milimetra są cięte. Na kartkach mam tylko informacje o wymiarach, kolorach i innych szczegółach. Sam projekt mam w pliku od projektanta. Ale z tego co on mi da na kartce też jestem w stanie sam zaprojektować wsio od zera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: ja w sumie zaczynam. Mam już nakreślone co w przyszłości mógłbym robić, i mogę zostać taka jednoosobową armią. Na razie mam napisane w stopce "Technolog - Informatyk", bo czasem po drabince na 3 metr do routera też się muszę dostać żeby móc do maszyny wysłać pliki bez łażenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Migfirefox: Im szersze spektrum roboty ogarniasz sam (i nie boisz się zhańbić pracą fizyczną) tym lepiej dla ciebie. Nigdy nie wiesz co przyniesie przyszłość a wówczas będziesz gotowy robić cokolwiek. Ja mógłbym się odnaleźć w dziesięciu zawodach pewnie i w sumie jest mi z tym dobrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: w sumie za dzieciaka chciałem zostać architektem. Później bardziej celowałem w technologa. Co prawda wolałbym w P&W przy silnikach, ale jak widzę stopień skomplikowania niektórych mebli, to się czuję jakbym turbinę na części rozkładał ʕʔ
Spektrum mam aż za szerokie chyba. Nawet uprawnienia do pracy przy wysokim napięciu mam w spadku po poprzedniej pracy. Teraz jeszcze w programowanie muszę wejść żeby ogarnąć transfer z CADa do