Wpis z mikrobloga

@mrooczilla: No ja wiem że to fort, ale co to ma do rzeczy? Na moko w każdym parku jest od #!$%@? ludzi, żuli i syfu, a tam całkiem spokojnie i czysto, a nie widzę żeby specjalnie ktoś jakoś tego pilnował
@beer_man: no właśnie na tym to polega że nie widzisz, a jednak ktoś pilnuje. powiedziałem o tym dronie bo własnie wtedy ktos sie pojawia i grzecznie prosi ze tutaj to jednak nie wypada tak robic. ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo jest na Muranowie w okolicach Placu Bankowego w strone Zoliborza
@beer_man: aaa no pewnie, stąd przecież znam ten murek :) natomiast to najwyraźniej mieści się w akceptowalnym folklorze i dlatego tak tam przyjemnie. te okolice, a jeszcze dalej Placu Inwalidów są jeszcze bardziej spokojne.

inna sprawa ze inne częsci Żoliborza zyskały zgoła inna sławę :) ale to już inna bajka, inna część historii i inni nabywcy nieruchomości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
inna sprawa ze inne częsci Żoliborza zyskały zgoła inna sławę :) ale to już inna bajka, inna część historii i inni nabywcy nieruchomości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@mrooczilla: Ciekawość turystyczno-krajoznawcza mnie zżera: a mógłbyś opowiedzieć tę inną bajkę o innej części Żoli? :)