Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody Kupilem kilka dni temu auto dostalem smsa i polaczenie z AXA i twierdza, ze musze im zaplacic za ubezpieczenie bo zostalo wykupione, ale nie oplacone. O co chodzi? Salon mogl wykupic jakies chore ubezpieczenie (drozsze o 40% niz to ktore sam kupilem) i zrobic cesje na mnie bez mojej wiedzy?
  • 7
@Re-volt kupiłeś auto z komisowym ubezpieczeniem. Czyli w praktyce nie opłaconym. W poniedziałek szybko do agenta wypowiedzieć obecne i zakładać nowe. To mega złodzieje są i zrobią Ci taka rekalkulacje że się obsrasz na beżowo. I przypilnuj agenta i weź koniecznie kwitek że zlozyles wypowiedzenie
@bigger: i moga cos takiego zrobic nawet jak nic nie podpisywalem? dzwonili do mnie dzisiaj, a nawet nie wyrazalem nigdy zgody w axa na przetwarzanie moich danych osobowych
@Re-volt mogą. Generalnie axa z rondo na bakier jest trochę ale to inna historia. Ale lepiej że sprzedający zgłosił Twój numer bo inaczej za 3 tygodnie byś dostał list z tłustą kwota do zapłaty. W poniedziałek serio do ogarnietego agenta ewentualnie do Mirka @fromasz56
@Re-volt spokojnie. Ubezpieczenie jest na poprzedniego właściciela. Ty je przejąłeś wraz z kupnem auta i zrobili Ci albo rekalkulację albo po prostu masz do zapłaty składkę. Możesz je wypowiedzieć i kupić nowe. Jeżeli będziesz chciał Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv