Wpis z mikrobloga

Mały update / sprostowanie o #epstein :

1) zdjęli go z suicide watch jakiś czas temu (pozostaje pytanie dlaczego)
2) info o nie działającej kamerze to plotka rozpoczęta przez jakiegoś lunatyka na TT (która swoją drogą może okazać się prawdą ale jak narazie to czysta spekulacja)
3) ciekawostka: nie miał krewnych, więc teraz śledczy mogą przeszukać wszystkie jego posiadłości i zebrać jeszcze więcej dowodów (których i tak jest już masa) bo nie ma komu tego zaskarżyć (pytanie na ile będą gorliwi a na ile wręcz przeciwnie)
4) nie ma żadnych dowodów na udział Trumpa w całej hucpie, który głupkowato w swoim stylu palną coś o Epsteinie i się z nim znał, ale ofiary podkreślają że Trumpa nie widziały a ten się od Epsteina jako nieliczny odciął po tym jak wyszło czym ten tak naprawdę się zajmował
5) są materialne dowody na to, że samolotem Epsteina którymi woził małolaty do klientów - wielokrotnie (20/30 razy) latał Bill Clinton (gwoli ścisłości dla tych którzy przyrównują udział jednego i drugiego)
6) są materialne dowody na to, że np. księciunio Andrzejek z Jukeja też korzystał (pośród wielu innych)
7) najlepsze na koniec - partnerka Epsteina - Ghislaine Maxwell, która wdg. zeznań ofiar była główną rekruterką (i wręcz współgwałcicielką ( ͡° ʖ̯ ͡°)) to córka milionera Georga Maxwella, podwójnego/potrójnego agenta... Mossadu, KGB i M16 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duże prawdopodobieństwo że poszła w ślady tatusia. To ona teraz będzie na celowniku oskarżycieli. Odliczanie dni do jej "samobuja" czas zacząć xD

...

Wydaje się że śmierć Epsteina dokładnie dzień po opublikowaniu szczegółowej dokumentacji z zeznaniami ofiar to sygnał dla ofiar właśnie, aby je zastraszyć. W Stanach od kiedy prezydentem został Trump widać podział nawet wewnątrz służb na tych którzy go popierają i tych, którzy mają sporo na sumieniu, boją się outsidera i rzucają mu kłody pod nogi. Teraz Trump na TT wprost zapodał że podejrzewa iż za śmiercią Epsteina stoi Clinton xD A jego rzeczniczka że jest więcej materiałów które opublikowane jeszcze nie zostały obciążające bardzo wielu bardzo wpływowych ludzi... Jeśli faktycznie na Trumpa nic nie ma, to ma teraz bardzo wielu bardzo wpływowych ludzi... w garści xD

Przy okazji moja osobista obserwacja dotyczaca #pizzagate - myślę to książkowy przykład fałszywej flagi żeby ośmieszyć skądinąd prawdziwy proceder. Jak się wczytać w te emaile o pizzy i żarciu - tam nic nie było podejrzanego. Ich interpretacja jako pedo kod to był fake. Który miał skupić na sobie uwagę, by następnie zostać zdezawuowany. Prawdziwa afera to ta tutaj.

#swiat #usa #afera #4konserwy
  • 4
Przy okazji moja osobista obserwacja dotyczaca #pizzagate - myślę to książkowy przykład fałszywej flagi żeby ośmieszyć skądinąd prawdziwy proceder. Jak się wczytać w te emaile o pizzy i żarciu - tam nic nie było podejrzanego. Ich interpretacja jako pedo kod to był fake. Który miał skupić na sobie uwagę, by następnie zostać zdezawuowany. Prawdziwa afera to ta tutaj.


@will_I_aint: Nie.