Wpis z mikrobloga

  • 19
Serio, to powiniem byc wstyd dla takiego klubu jak Bayern. Konkurenci kupuja Griezmana, Hazarda, obroncow za 80 baniek, nawet pretendenci do miana czolowki europejskiej rozbijaja skarbonki dla Dybali czy Lukaku. W powietrzu wisza transfery Balea czy Neymara.

A w wielkim Monachium po staremu:
- To co, Hans, tak jak sie umawialismy, wypozyczamy Jugola za 5 milionow euro?

#bayernmonachium
#mecz
#pilkanozna
  • 19
@Minieri ale czy LM nie powinna byc dla nich motywacja? Ja wiem, ze w Niemczech nigdy nie robilo sie gigantycznych transferow, ze kluby maja super plynnosc finansowa, ze szkola dobrze mlodziez, ze na stadionach jest najlepsza frekwencja w Europie. Rozumiem tez, ze z powodu wielkiego pecha nie pyknal transfer Sane. Mimo to uwazam, ze Bayern daje dupy na rynku transferowym i ze nikt w klubie na powaznie nie bierze pod uwage walki
@Minieri ja mam dosyc ze wzgledu na to, ze chcialbym, zeby Polak zdobyl LM. ;)

@Postronny niewykluczone. Prawdopodobnie w calym dlugim sezonie na skrzydle bedzie musial grac ten junior z Kanady, Davies, bo nie wierze, ze Coman rozegra caly sezon bez kontuzji. Z Gnabrym tez moze byc roznie, zreszta obaj sa poki co o polowe gorszymi pilkarzami niz Robben i Ribbery w swoim szczycie formy. Muller, Martinez i Boateng ruszaja sie jak
@Oskarek89 no kupili tego Hernandeza, to jedyny taki faktycznie konkretny transfer. Ale odszedl Hummels, wiec tez zmiana jeden do jednego, to nie zwieksza glebi skladu. Wolalbym zreszta, zeby pozbyli sie Boatenga zamiast Hummelsa.
@Poro6niec ogladalem go w Stuttgarcie i nie wiem, czy ma jakosc na podstawowego obronce w topowym klubie. Jest dobry, ale czy bardzo dobry? Jezeli Kovac mialby go ustawiac na prawej obronie za Kimicha, a Niemiec zmienilby pozycje na DP, to uwazam, ze Bayern by na tym stracil.
@Hoob: Myślę, że Bayern nie ma na celu zdobycia Ligi Mistrzów, bo zbyt wielu drogich piłkarzy musiałby kupić. Myślę, że władze Bayernu akceptują to, że ten stanie się klubem drugiej kategorii.