Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mode nie usuwaj bo bedziesz mial mnie na sumieniu a substancje sa legalne w polsce!

Mirki pierwszy raz z #lsd dokladniej z 1p-lsd 100 czy 200ug na poczatek dla mezczyzny 100kg? Trip lepiej w mieszkaniu czy po peaku jak bede ogarnial lepiej przejsc sie do lasku nad jezioro? Probowalem roznych rzeczy ale kwasu jakos szczegolnie sie boje. Gdyby faza mnie przerosla mam benzo na zbicie.
#lsd #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: lsd jest legalne w polsce? ;o

moim zdaniem - w mieszkaniu, zalatw sobie cos do jedzenia, cos slodkiego, cos kwasnego, cos ciagnacego sie, wode. ogarnij rozna muzyke ktorej chcialbys posluchac, rozne rzeczy ktore chcialbys obejrzec (od krotkich mixow z jutuba po jakies filmy, chociaz cos moze byc czasami wrecz "za duzo")

nastaw sie na dobrych kilka godzin wolnego i nie planuj nic konkrenego tego dnia i nastepnego dnia rano jak
@Brango: xD nie zesrajcie się z tymi waszymi tripsitterami. 100ug 1p-lsd jest spokojnie do ogarnięcia, jak się człowiek skupi to nawet można pogadać z kimś z rodziny i nie będzie widać nic.
@AnonimoweMirkoWyznania: co do s&s to jak wolisz. Bierz tam gdzie czujesz się bezpiecznie. Na początku można w domu, ew. na zewnątrz, wśród drzew ale staraj się wybrać miejsce gdzie nie będzie osób. Spotkanie kogoś na kwasie może być