Wpis z mikrobloga

@Kempes: Ja mam znajomego rolnika, normalny chłop pracuje, ale nie utożsamia się z tym całym jeżdżeniem traktorem i sianiem zboża, po prostu mówi do mnie że to traktorolobby teraz panuje, a on normalnie sobie żyje, na marsze żadne też nie chodzi ani do Warszawy palić opon nie jeździ i mówi że to jego środowisku robi więcej szkody niestety...
@Kempes: Dawno już nie było tak słabego rządu dla rolnictwa. Zwiększenie papierologii np. w przypadku zaproszeń dla obcokrajowców do pracy i oczywiście odrazy opłata oraz zwiększenie kolejek. Opłaty za wodę nawet ze stawów. Zamiany kadry w ARiMR na swoich i zatrzymanie przez to jej pracy do dnia dzisiejszego. Minister rolnictwa który powinien być wymieniony, ale nie ma na kogo to #!$%@? dotrwa do końca kadencji.
@Kempes: W sumie jeśli zapytali np. dwóch rolników to nadal jest to 100% pytanych.

@bialysep

No właśnie nie rozumiem co tu jest takiego dziwnego? Ludzie nie umieją tu czytać ze zrozumieniem?

Jest różnica między 100 procent rolników a 100 procent z ankietowanych rolników.
@BOYAR: no dziwne jest na przykład to, że utrzymywana z pieniędzy podatnika telewizja publikuje "badania" na niereprezentatywnej grupie badawczej.

Standardy niczym z jakiegoś zakaukaskiego Bantustanu a elektorat wciąż udaje, że mu deszcz na gębę pada, przecież Imperator Ojciec Narodu nie pozwoli na to żeby to była plwocina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
: no dziwne jest na przykład to, że utrzymywana z pieniędzy podatnika telewizja publikuje "badania" na niereprezentatywnej grupie badawczej.


Standardy niczym z jakiegoś zakaukaskiego Bantustanu a elektorat wciąż udaje, że mu deszcz na gębę pada, przecież Imperator Ojciec Narodu nie pozwoli na to żeby to była plwocina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@demagog

Odniosłem się tutaj jedynie do wspomnianych 100 procent bo wydaje mi się że ten wpis właśnie
@BOYAR: nie sądzę, wiadomo, że jak się chce, to można taki wynik uzyskać(matematycznie), tu wątpliwości budzi "metodologia" badań. My wiemy, że to lipa, twardy elektorat kupi nawet taki pic.