Wpis z mikrobloga

@Fang ja ostatnio na pokerze live callnalem z SB 52s. Flop 55K. Dwóch gości raise, ja all in. Oni all in. Jeden gość AK, a drugi... J7o... Turn i river 77. Nie wiem co on robił tam po flopie z tym j7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fang: trzeba bylo mocniej jebnac po flopie, to by mu sie odechcialo wchodzenia z najnizsza para

@stahustahowski:

Dobra logika, jebnij tak mocno żeby posiadając najwyższa parę wyrzucić z rozdania bottom parę która może jeszcze bluff catchowac river. Poza tym to chyba heads up więc na flopie nie zrzucasz nigdy żadnej pary w innym wypadku będziesz zajebiście exploitowany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fang ja ostatnio na pokerze live callnalem z SB 52s. Flop 55K. Dwóch gości raise, ja all in. Oni all in. Jeden gość AK, a drugi... J7o... Turn i river 77. Nie wiem co on robił tam po flopie z tym j7

@pchomrower:

Fajne palenie siana z Twojej strony, miło słyszeć że poker live nadal ma się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fang: > i naladowany jestem agresja na cały

sorry, ale jesli karty, ktore dla wiekszosci sa po prostu fajnym sposobem spedzania czasu, wplywaja na ciebie #!$%@?, bo grasz hajsem, ktory jednak ma dla siebie znaczenie, to moze zastanow sie czy to hobby jest dla ciebie, albo poszukaj miejsc/odmian gdzie caly czas znajdziesz mnostwo slabych graczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fang: nie przejmuj się, po prostu element losowy był po jego stronie. Ja raz przerznalem wszystko co miałem na koncie w grze flushem na fulla, bo gościowi na riverze doskoczyla idealnie karta ¯\_(ツ)_/¯
Wyciagnij wnioski i graj dalej. Jeszcze się odkujesz a nastepnym razem nie podbijaj tak mocno mając tylko parke asow
@stahustahowski: @pussi_magnet: ja jestem na dilcu, to jest typowe zagranie bota- donk allin z 3 para bez pozycji. Moj bot to samo robił.
Co do final table to set z flopa zrzucam tak jak ponizej. troche pojecze na czacie przy okazji xD
@Rub3n: to jest przejaskrawione info
@heater: jezeli nie wzbudza emocji to rownie dobrze mozna puzzle ukladac :)
@JakTamCoTam: ja to callnalem tylko,
ps. mam ponad
Pobierz F.....g - @stahustahowski: @pussi_magnet: ja jestem na dilcu, to jest typowe zagranie...
źródło: comment_cVYq6WlvCbsY5OG4BiOoZUUVYpBRPWgp.jpg