Wpis z mikrobloga

Skończyłem. Teraz jest tak, jak być powinno. Przedstawiam państwu moje oczko w głowie - ponoć najpiękniejszy a na pewno jedyny taki scrambler w kraju.

Wymieniona kierownica na 780mm typu bobber, podniesiony przedni błotnik, zmienione gumy na typ "kostka", całkowicie przerobione i uszyte od nowa siedzisko, założone gripy pod kolor. Bak przemalowany na czarną perłę, usunięty tylny błotnik, nr rej przeniesiony na lewą stronę. Usunięta osłona przedniej lampy, tylna zmieniona na bobber/LED.

Mieszkam w małym mieście 15k, często jeżdżę do większego 250k i tylko 20 km dalej, to jest mój pierwszy motocykl i pierwszy sezon. Grzebałem przy "Okropnym" pół roku, w międzyczasie zrobiłem na nim 8000km. Jazda motocyklem jest niesamowita - z jednej strony kompletne skupienie na drodze, nierównościach, piasku, kałużach, puszkach i pieszych - z drugiej całkowity, wewnętrzny spokój. I w każdej chwili mogę zjechać na szuter albo polną drogę... Rewelacja.

Pozdrawiam całe #motomirko i #bojowka125cc oraz nieśmiale lecz stanowczo #motocykle

Sezon zmierza ku końcowi, jeśli ktoś myśli o wzięciu udziału w Rajdzie Jurajskim 24.8 w Częstochowie , niech się odezwie na PW.

Zdjęcie "przed" w komentarzu.

Polecam ten styl życia.

#projektscrambler
Pobierz s.....s - Skończyłem. Teraz jest tak, jak być powinno. Przedstawiam państwu moje oczk...
źródło: comment_qCyZFMDhzxbJZKRD2x6xsBCn4uUEq7Dt.jpg
  • 30
@supersonicmikeoftheskies no właśnie mi po mieście brakuje. Z tym ze stolica here. Tu każde auto #!$%@? i każdy się wciska. O ile jak są mega korki to ok. Ale jak musze jechać obwodnica to trochę czuje dyskomfort. Do tego jakieś szybkie zmiany pasa to dramat :/ przyznam się ze robie sobie ósemki na podwórku czymś większym ( ͡º ͜ʖ͡º) no i teraz powrót do codzienności na 125
@supersonicmikeoftheskies: Hej. Planuje zakup tego modelu m.in dlatego, że można go fajnie wizualnie podciągnąć na typowego scrablerka. Pytanie odnośnie przeróbki oświetlania tylnego:
1) czy pod siedziskiem są otwory na montaż kierunkowskazów?
2) montowałeś te same seryjne, czy kupowałeś nowe?
3) tylna lampa jest zamocowana w miejscu mocowania błotnika tylnego czy wymaga jakiejś przeróbki? Ew znajdzie się tam miejsce na przerobienie pod pasek led z funkcją stop/kierunkowskazy?

Z góry dzięki za odp
@Kallahar: cześć zielonko z kontem od dzisiaj, widzę że wujek Google cię tu przyniósł .
1. Trzeba dospawać to i owo.
2. Seryjne, pomyślę nad czymś przed nowym sezonem.
3. Kolejna dospawana blaszka. W kwestii ledów - jeszcze jedna blaszka albo w siedzisku? Pokaż jak zrobisz. LWG.
@supersonicmikeoftheskies: Nie da się ukryć. Zobaczyć seryjne SCMB to nie problem gorzej żeby gdzieś zobaczyć jakie ludzie mają na nie pomysły. Widziałem może ze 2 aranżacje ogółem. To ja pozwole sobie ciągnąć trochę temat gdyż modelu nie mam jeszcze fizycznie, ale plany lubie mieć do przodu:
1. Właśnie obawiałem się, że trzeba coś dorabiać. Myślałem nad klejonym paskiem LED na stop, ale trochę się boję że się odklei z tylnej ramy