Wpis z mikrobloga

@Myszoskocznia szanuję za sprzęt ale mi osobiście 3 monitory nie podeszły. Gra mi się nie podoba. Zmień sobie w ustawieniach żeby lewe lusterko nie było na cięciu monitorów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FHA96: pytanie typu - po co komu 3 monitory jak można rozglądać się klawiszami. 3 monitory to komfort, ale taki sam efekt się ma jak ustawi się jakiś z dupy fov. W ogóle to inna liga immersji. Wyżej już tylko gogle vr, ale technologia ta ma wiele wad.
3 monitory to komfort, ale taki sam efekt się ma jak ustawi się jakiś z dupy fov. W ogóle to inna liga immersji.


@sidhellfire: co najwyżej w etsie i kilku ścigałkach.

W fpsy tak grać się nie da, szczególnie i przede wszystkim te kompetytywne. W nowe produkcje AAA też nie bardzo, z uwagi na obciążenie rozdzielczością, no chyba że ktoś kupuje taki setup do gry na Low
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: no w fpsy się nie da grać, jeżeli mechanika polega na locku celowania na punkt patrzenia. W Arma3 i starszych działa wyśmienicie.
TrackIR jest do symulatorów, a nie gier zręcznościowych (a gry kompetentne zwykle takie są. Wyjątkiem są chyba strategie - i nie, StarCraft nie jest grą strategiczną)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: nawiązywanie do wydajności to w sumie nie wiem po co? Jak ktoś się decyduje na grę w takiej rozdzielczości to musi liczyć się z wymaganiami sprzętowymi. TrackIR jest niezwiązany z tym w ogóle.
nawiązywanie do wydajności to w sumie nie wiem po co? Jak ktoś się decyduje na grę w takiej rozdzielczości to musi liczyć się z wymaganiami sprzętowymi.


@sidhellfire: bo nie ma takiego setupu, który uciągnąłby np. 3x 1440p w ultra w nowych tytułach AAA.

A nawiązanie do tego bo nie każdy liczy, nie każdy ma świadomość. Za to już o tym każdy kto pracował z klientami składającymi swoje wymarzone zestawy - wie
@sidhellfire: @Atreyu: chłopaki, zluzujcie XD

Nie kupiłem 3 monitor do gierek, zresztą tak jak całą budę.

ETS2 to dodatek, normalnie podpinam tv 40" i gram na padzie z ps4 w gry typu wiesiek czy inne RPG XD przywykłem do grania na kanapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)