Wpis z mikrobloga

@DITJU_FTP: Nie jest problemem to, że kobiety wolą chadów.

Problemem jest to, że wielu facetów od młodości tego nie rozumie, dorasta w przesiwadczeniu, że będąc "tylko" dobrym uda im się znaleźć partnerkę na życie.

Nie wiedzą oni o tym, że do kobiet nie należy podchodzić jak do własnej płci - czyli na zasadzie jest nam fajnie, miło spędzamy czas, to z czasem rozwinie się z tego związek. Przeciętny nastolatek nic nie
@laxmanCR7: Social media kompletnie pochrzaniły relacje, popularność stała się mierzalna poprzez lajki i followersów. Do tego jeszcze zachwiane proporcje demograficzne. Ciekawe jak to się rozwinie. Powyższy wykres jest brutalny, ale ukazuje prawdę i wyjaśnia słynną frazę "bo dla kobiet wygląd jest mniej ważny" - jak widać jest wręcz przeciwnie :)
@DITJU_FTP: A moim zdaniem mają rację. Różnica pomiędzy kobietami a mężczyznami w tym temacie nie polega na tym, że faceci mniej lecą na wygląd, tylko na tym, że zazwyczaj nie utrzymują mniej atrakcyjnych beta-orbiterek w niepewności "może coś z tego będzie". I nie bredzą bzdur, że charakter, osobowość, poczucie humoru i coś tam. Gdyby przeciętny anonek wiedział, że kobieta którą jest zainteresowany poleci tylko i wyłącznie na chada, to nie traciłby
@laxmanCR7: tak naprawdę to ciężko określić dlaczego dana osoba nam się podoba ( w sensie przyciąga). Mówi się na to "charakter" ale wg mnie to jest po prostu jakis sposób bycia danej osoby który ma na nas wpływ pociągający. Jak się zastanowię nad dziewczynami które mi się najbardziej podobały to w pierwszym momencie nawet nie zwróciłem na nie uwagi (wygląd). Dopiero po bliższym zapoznaniu stały się dla mnie atrakcyjne. Ktoś powie,