Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 163
#design #handmade #remontujzwykopem #pixelart bo #pixelgarden
No hej mireczki. Chciałem się pochwalić ponad tygodniem pracy nad "Pixel garden". System kosztuje 800pln za metr kwadratowy więc wewnętrzny Janusz kazał mi kombinować. Oczywiście kwiaty się rozrosną i będzie całkiem inaczej. Trochę kwiatów jeszcze dojdzie- to jest taki starter pack. W komentarzach trochę z procesu twórczego
Pobierz pasczakk - #design #handmade #remontujzwykopem #pixelart bo #pixelgarden 
No hej mire...
źródło: comment_9ZR5UT8J1cs3VVHC2yl2x8DcUKY5SPUK.jpg
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blahblahaa: w google wpisz "Pixel garden" będziesz miał pogląd na masę realizacji "zielonych ścian" czy "wertykalnych ogrodów'. Chciałem mnóstwo zieleni w sypialni i taki jest tego efekt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapster: oryginalny system nazywa się Pixel garden. Same formy pod doniczki to 800zl/metr. A gdzie całą reszta. Mi się udało 3m kw, zrobić w cenie 300 zł. Nie liczę blatów i innych rzeczy sam stelaż pod doniczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pasczakk: ta szafkę, to za śmieszne pieniądze lub za darmo można dostać z lekka modyfikacja, te rury - pcv można dostać ok. 12 zł za metr, wywiert jak widzę za darmo, co szanuje. Pozostają roślinki, które kosztują, ale w hurcie w dobrym miejscu dostaniesz dobra cenę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapster: 300 zł liczę za rury,rurki gumowe, otwornice,mufy, zaślepki. rura kosztuje nie wiele ale np już mocowania, mufy, zaślepki robią już jakieś pieniądze. Stelaż w około rur jest z drewna i na wymiar więc też trochę za niego wyszło (blat,cięcie,olejowanie).