Wpis z mikrobloga

Dzis pierwszy raz xanax, jako trening przed wylotem w przyszlym tygodniu. Jakies tipy? Tabletki 0,25 wiec wydaje mi sie, że ogolnie słabiutko chociaz tolerka zerowa. Jesc jedna i poczekac czy od razu dwie? Myslicie, ze mniej wiecej ile powinienem zjesc zeby nie odczuc stresu podczas lotu samolotem?

#narkotykizawszespoko #xanax
  • 14
No wlasnie po to zeby sie nie cykac Mireczku. Znam statystyke, ale wiesz. To tak jaby komus kto cierpi na klaustrofobie powiedzieć, ze przeciez nie jest tak ciaso, a winda nie zapadnie sie do srodka :)
@konsonanspoznawczy: No wlasnie po to zeby sie nie cykac Mireczku. Znam statystyke, ale wiesz. To tak jaby komus kto cierpi na klaustrofobie powiedzieć, ze przeciez nie jest tak ciaso, a winda nie zapadnie sie do srodka :)
@konsonanspoznawczy: znasz jakas alternatytwe ktora zniweluje lek? Jesli tak, to chetnie sprawdze, a jesli nie to nie pozostaje mi nic innego niz przyjac jedna dawke przed wylotem i jedna przed powrotem. Reszte opakowania moge wyrzucic do morza i zapomniec. Nie mam zadnych problemow psychicznych, w zyciu wszystko mi sie uklada i jest ogolnie ok. Pozdrawiam Mireczku i dziekuje za pochylenie sie nad tematem!
@kwiato jeśli nie brałeś wcześniej Xanaxu to 0,25 powinno być wystarczające. Nie bierz dwóch, bo cię skosi.
Ja w ciągu ostatniego pół roku brałem Xanax ok. 10-15 razy i za każdym razem było wystarczająco, także z tą tolerką to też nie jest tak, że weźmiesz kilka razy i podskoczy ci dramatycznie. Wystarczy brać wtedy kiedy naprawdę potrzebujesz, a nie co drugi dzień.

@konsonanspoznawczy oho, widzę że mamy wykopowego eksperta - jak Xanax