•  

  Jednak opłata za Coutinho wyniesie 8,5 mln euro, pensje pokrywa Bayern, opcja wykupu za 120 mln euro

  Trochę zawód, bo miało być 20 mln, ale i tak myślę że jest dobrze
  #fcbarcelona #pilkanozna #transfery #bayern

  źródło: 1566209866148.jpg

  •  

   @tomekwykopuje: Bayern za grosze ma zajebistego zawodnika na rok

  •  

   @rafxyz44 Niby za grosze ale jednak 32,5 mln euro muszą zapłacić, ale z drugiej strony nikogo lepszego by nie dostali w tym momencie

   +: klcn123
  •  

   @tomekwykopuje: 8,5 z 160 odzyskane XD bayern go na bank nie wykupi

  •  

   @toddler123: Ale z drugiej strony jak odpali w Bayernie to Barca będzie mogła więcej żądać za jego transfer

  •  

   @toddler123 No tak, bo po sezonie 19/20 Coutinho kończy karierę jeśli Bayern go nie wykupi

  •  

   @Levusek: What? Przecież kwota wykupu jest ustalona już. @tomekwykopuje: nie 32mln a 8.5. Przy innych transferach tez podaje się kwotę+ zarobki?

  •  

   @tomekwykopuje: Wypożyczenie nie jest z obowiązkiem wykupu, więc inne zespoły też będą mogły kupić po wypożyczeniu
   @utede

  •  

   No tak, bo po sezonie 19/20 Coutinho kończy karierę jeśli Bayern go nie wykupi

   @tomekwykopuje: Bayern go na 100% nie wykupi, następnego lata jak już Rudi Voller odejdzie blokujący każdy transfer z Leverkusen do Monachium będą ściągać Kai Havertza za 100 mln €, Sane i Wernera z wolnego transferu.

  •  

   @Pustulka: Havertz to juz nie jest podpisany?

  •  

   @pafk1233211: Nie i pół Europy będzie na niego polować za rok, ale to Niemiec także Real czy Liverpool go raczej nie przechwycą, a Bayern już rozmawia z nim i Leverkusen na temat transferu Havertza w 2020 roku.

  •  

   @toddler123: zależy, jak zagra świetny sezon i będzie wiodącą postacią w klubie to głupio by było nie skorzystać z oferty 120 mln, która w dzisiejszych czasach za takiego zawodnika byłaby niezłą okazją

  •  

   @grastanislaw: 28 lat 24 mln € pensji za sezon, głupio będzie go wybrać zamiast młodszych oraz tańszych Sane i Havertza, którzy są również Niemcami.

  •  

   @Pustulka: wiadomo żę by były lepsze opcje, ale po tym okienku widać, że Bayern specjalnie nie będzie miał dużo do pogadania przy największych nazwiskach, do tego już teraz 19-latkowie chodzą po 120 mln €, więc doświadczony i (załóżmy) po dobrym sezonie Cou to wciąż dobry interes za 120 mln, transfer na co najmniej 4 lata na najwyższym poziomie.

   Co do Kaia wydaje mi się, że może coś być, jeżeli chodzi o ten transfer to na linii Bayern - Bayer były dobre relacje, kwestia co się stanie jak wjadą kluby pokroju Barcelony wykładając 150+ mln :p

  •  

   jeżeli chodzi o ten transfer to na linii Bayern - Bayer były dobre relacje

   @grastanislaw: Bayern nigdy nie miał dobrych relacji z Bayerem Leverkusen, bo Rudi Völler nimi gardzi i ich szczerze nienawidzi, ale w przyszłym roku odchodzi. Bayern już teraz negocjuje przyszłoroczny transfer Kaia, informacje sprzed kilku godzin, po Sane też na pewno wrócą. Nie ma najmniejszych szans, że Coutinho dołączy do Bayernu, ściągnęli go tylko dlatego, bo Sane wyleciał z urazem na ponad 6 miesięcy.

   po dobrym sezonie Cou to wciąż dobry interes za 120 mln, transfer na co najmniej 4 lata na najwyższym poziomie

   To fatalny interes biorąc pod uwagę jego wiek, pensje, kwotę transferu oraz jego grę w barwach Barcy.

  •  

   @Pustulka:

   To fatalny interes biorąc pod uwagę jego wiek, pensje, kwotę transferu oraz jego grę w barwach Barcy.

   nawet jak zagra sezon życia i będzie jak nowy Robben? Za rok będą transfery pewnie po 150-200 za piłkarzy jak Sancho, zwłaszcza jak jakiś klub z topki zaliczy słaby sezon i będą potrzebować wzmocnień.

   Bayern nigdy nie miał dobrych relacji z Bayerem Leverkusen, bo Rudi Völler nimi gardzi i ich szczerze nienawidzi, ale w przyszłym roku odchodzi. Bayern już teraz negocjuje przyszłoroczny transfer Kaia, informacje sprzed kilku godzin, po Sane też na pewno wrócą. Nie ma najmniejszych szans, że Coutinho dołączy do Bayernu, ściągnęli go tylko dlatego, bo Sane wyleciał z urazem na ponad 6 miesięcy.

   nie mówię, że nie, ale były wypowiedzi ze strony Bayernu dotyczące tego, że szanują decyzję Bayeru o zatrzymaniu Kaia na ten sezon i nie będą prowadzić za ich plecami rozmów na ten temat.

   Pewnie typowe pierdololo, ale może jednak po dobrym sezonie też wolałby zostać w klubie, który dał mu szansę. Bayern też będzie walczyć o najwyższe trofea, myślę, że powrotem na szczyt będzie zmiana trenera, która nastąpi najpóźniej w następnym sezonie, zapewne brak odpowiednich nazwisk sprawił, że Niko dalej jest na stanowisku.

   Coutinho: W Barcelonie wiele spraw nie potoczyło się po mojej myśli, ale to już historia. Teraz mam nadzieję, że będę tu mógł zostać na długo i zdobyć od groma trofeów.

   Kai Havertz wird im Sommer wahrscheinlich zum
   @FCBayern
   wechseln - für ein Schmerzensgeld jenseits der 100 Millionen Euro. Die Summe wäre in diesem Fall wirklich angemessen
   (Bild)

   Ale poczekamy, w jeden sezon naprawdę dużo może się wydarzyć :)

  •  

   nawet jak zagra sezon życia i będzie jak nowy Robben?

   Wątpię, że zagra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Pewnie typowe pierdololo, ale może jednak po dobrym sezonie też wolałby zostać w klubie, który dał mu szansę.

   Bayern na pewno też nie zgodzi się na taki kontrakt jaki ma w Barcie, a Coutinho na obniżkę, bo mógłby liczyć na max tyle ile ma obecnie Lewandowski(15 mln € na sezon, a Brazylijczyk ma 24-27 mln €) i władze w Monachium są dość nieugięte pod względem.

   Za rok będą transfery pewnie po 150-200 za piłkarzy jak Sancho,

   - w przypadku Sane -> Bayern, zgłosi się po niego City
   - i na pewno Manchester United, bo jest ich długoterminowym celem
   - Real będzie próbował wyciągnąć Mbappe
   - PSG też może go chcieć, bo Mbappe jest powoli przesuwany na pozycję napastnika

   zwłaszcza jak jakiś klub z topki zaliczy słaby sezon i będą potrzebować wzmocnień.

   @grastanislaw:

   Bayern też będzie walczyć o najwyższe trofea, myślę, że powrotem na szczyt będzie zmiana trenera, która nastąpi najpóźniej w następnym sezonie, zapewne brak odpowiednich nazwisk sprawił, że Niko dalej jest na stanowisku.

   Czekają aż PSG wywali Tuchela. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie mogą zgłosić się po Nagelsmanna, którego marzeniem i długoterminowym celem jest bycie menadżerem Bayernu.

  •  

   @utede Ale przy wypożyczeniach gdy zawodnik zarabia 24 mln euro brutto chyba jest to kluczowe aby podać kwotę wypożyczenia i pensje

  •  

   @tomekwykopuje dobrze jest? Dali za niego 140, a wypożyczają za 8,5. Jakby go przez najbliższe 15 lat wypożyczali to by się jeszcze nie zwrócił( ͡º ͜ʖ͡º) nawet gdyby zagrał sezon życia to wątpię, żeby go ktoś kupił za te 120 mln.

  •  

   @piczu Ale myślę, że 80-90 mln jest realne, zobaczymy

  •  

   @rafxyz44 Niby za grosze ale jednak 32,5 mln euro muszą zapłacić, ale z drugiej strony nikogo lepszego by nie dostali w tym momencie
   @tomekwykopuje: jakie 32,5? 8,5. Zarobki to zarobki, przecież w Barcelonie nikt nie liczy, że kosztował na ten moment 181 milionów

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement