Wpis z mikrobloga

#seo #pozycjonowanie
Potrzebuję speca od #mapygoogle , który poradziłby mi dlaczego 4 moje wizytówki, które prowadzę zostały zawieszone ( ͡° ʖ̯ ͡°) (komentarz)
Zmiany zostały wprowadzone tylko w tej, którą mam na 1 miejscu. Jest ona najnowsza, jakieś 2 tyg po zweryfikowaniu. Wróciłem z wakacji, zacząłem ją uzupełniać. A następnego dnia block bez żadnego info. Po skontaktowaniu się, info jak pic rel.

Czytając support potrafię dojść właściwie do 1 wniosku: nazwę wizytówki u góry zmieniłem z: "Nazwa miejsca - pokoje do wynajęcia" zmieniłem na: "Nazwa miejsca - tanie pokoje do wynajęcia" i to dlatego zablokowali. No ale żeby zawiesili mi wszystkie?...

Docelowo zmieniłem tę wizytówkę jako "Nazwa miejsca" - no i od soboty brak jakiegoś rozwoju sytuacji. Czy na coś jeszcze powinienem zwrócić uwagę?
Pobierz damiano_polishiano - #seo #pozycjonowanie
Potrzebuję speca od #mapygoogle , który po...
źródło: comment_SabujRU9M1wpnyEC9aaGlwqW76lxzb0s.jpg
  • 16
@HarrisonBond: nieprawda. nie blokują za słowa kluczowe w nazwach firm.

@damiano_polishiano: pytanie: czy to są realne wizytówki czy fejkowe? Czy naprawde masz realne biura czy nie - bo jeśli nie to reakcja jest prawidłowa. mało tego - zarejestrowana dziaalnosc gospodarcza w mieszkaniu to wizytówka tez zostanie usunięta. Generalnie w branży turystycznej po prostu ktoś na Ciebie doniósł. Wstaw tylko nazwę meijsca/ miejscowość i tyle.
@seozgred wszystkie sa realne, jedna to fryzjer w galerii (nie widac na mapie), druga taxi (widac ale nie widac edycji), kolejna to dystrybutor stali (eidac w google wizytowke jakby sprzed tego jak ja przejalem - gola z inna nazwa) i taka goralska willa - jak przyblize na maxa mape to widac, ale nie widac zmian, ktore wprowadzam.
@damiano_polishiano: jestes właścicielem wizytowek czy menadżerem? bo jesli to nei sa Twoje biznesy to nie możesz być ich właścicielem tylko miec nadane uprawnienia menadżerskie a prawa właściciela powinni miec prawowici przedstawiciele tych biznesów - to też może byc przyczyna.
@damiano_polishiano: no to już wiesz czemu zawieszone :) Przekaż uprawnienia właścicielom a sam nadaj sobie uprawnienia menadżerskie. @ czy 3 lata temu był taki case, że jednej firmie za granicą usunięto 70 ponad wizytówek właśnie z takiego powodu jak Twój.
@seozgred: a jeszcze zapytam o poradę, w związku z powyższym... jeśli mam firmowego gmaila, prowadzone są na nim reklamy Ads, działania analityczne, no i właśnie - wizytówki - tu firma-matka i kilka spółek-dzieci w tym nawet po 2 oddziały w różnych miastach. Tu też może mi grozić zawieszenie? Mogę się przed tym ustrzec?
@malalon: aż musiałem wrócić do tematu ;)

Po 1 - zawiesili 4, a zrobiłem zmianę w 1.

Po pytaniu dlaczego tak się stało, odpisywali jakieś gówno. Po miesiącu (czy dłużej) już straciłem cierpliwość, zgłosiłem jeszcze raz, a w miejscu gdzie trzeba było wpisać co się zmieniło wpisałem, że "Nic" a w uwagach coś w stylu "#!$%@? od miesięcy próbuję odblokować wizytówkę, nic nie jest zmienione. Mamy miejsce stacjonarne i możecie przyjechać,